DiH.pl nawiązał współpracę z serwisem Prokonsumencki.pl.

Niezwykle miło jest mi Was poinformować, że udało się nam nawiązać współpracę z serwisem Prokonsumencki.pl. Jak się okazało mamy nie tylko wspólnego Klienta końcowego (czyli sklepy internetowe i ich właściciele) ale bardzo nam po drodze jeśli chodzi o podejście do niego. Nasz nowy Partner zajmuje się bowiem tworzeniem regulaminów dla e-sklepów i ich certyfikacją.

O regulaminach w sklepach internetowych kiedyś już pobieżnie napisałem. O tym dlaczego są ważne i jak powinny wyglądać. Temat jest jednak na tyle ważny i ciekawy, że poprosiliśmy naszego Partnera by przedstawił nam swoją (zdecydowanie szerszą) wiedzę. Wkrótce więc, na łamach naszego bloga przedstawimy cykl artykułów eksperckich dotyczących właśnie regulaminów. Myślę, że znajdziecie tam wiele informacji które być może pozwolą uniknąć Wam w przyszłości przykrych konsekwencji.

Bądźcie czujni! A jeśli już teraz macie jakiekolwiek pytania związane z tą dziedziną śmiało piszcie w komentarzach.

I byłbym zapomniał – jest też prezent 🙂 Od tej pory, każdy kto zamówi u nas sklep internetowy PrestaShop otrzyma bezpłatny audyt wstępny regulaminu który posiada. Audyt ten wykaże czy jest on poprawny i zgodny z obowiązującymi przepisami. A jeśli okaże się że są jakieś błędy, braki informacyjne czy klauzule niedozwolone – otrzymacie propozycję pomocy prawnika na preferencyjnych warunkach.


Mariusz Korzeniecki

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.