Strony WWW

„Jeśli nie ma Cię w internecie, nie istniejesz” – To jest fakt

Dlaczego my?

Zgrany zespół pasjonatów oraz specjalistów branży IT i e-biznesu – tak w jednym zdaniu można nas określić. Wszyscy mamy ten komfort, że pracując realizujemy nasze pasje.

Na rynku jesteśmy już ponad dekadę. Naszym mottem jest zdanie które często powtarzamy Klientom – „Wyróżnij się lub zgiń”. Dlaczego? Bo jeśli zaczniemy działać standardowo, nie wychodząc poza ogólnie przyjęte ramy, nie będziemy w stanie wyróżnić się na rynku. Dlatego często korzystamy z niestandardowych rozwiązań dzięki czemu Klient otrzymuje stronę którą naprawdę może się pochwalić. I mamy na to naprawdę dobrą receptę. Wystarczy być otwartym i skupić się na szczegółach nowych podejściach do tematu, a przede wszystkim na potrzebach Klienta.

Czyli Twoich potrzebach.

To sprawia, że zdecydowana większość naszych projektów spotyka się z uznaniem i akceptacją Klientów już przy pierwszym podejściu. A to dlatego, że przykładamy się do swojej pracy.

Pakiety tworzenia stron WWW

Prosta i czytelna strona WWW jako Twoja wizytówka w sieci.

tylko
1 500 zł netto

Zamów

Nie za dużo, nie za mało czyli standardowa strona WWW na indywidualnym szablonie.

już od
3 000 zł netto

Zamów

Idealna dla osób które cenią indywidualne i nieszablonowe podejście. Strona WWW „szyta na miarę”.

Wycena indywidualna

Zamów

Postaw na jakość.

Praktycznie od samego początku naszej przygody ze stronami WWW pracujemy na znanym CMS’ie WordPress. Głównymi jego cechami są prostota obsługi oraz mnogość motywów. W jego oparciu można stworzyć nie tylko blogi, ale i proste strony wizytówki, strony korporacyjne a nawet rozbudowane portale informacyjne.

Dostosuj stronę WWW do swoich potrzeb.

Ok. 40 tys. wtyczek i modułów pomoże zaadoptować stronę niemalże do każdych potrzeb. W chwili obecnej to bezsprzecznie najpopularniejszy CMS na świecie. Pod względem łatwości obsługi i modyfikacji zostawił daleko w tyle CMS typu Joomla czy Drupal.

Dlaczego WordPress?

  • Co trzecia strona WWW na świecie korzysta z jakiegoś systemu zarządzania treścią (CMS).
  • 60% z nich opiera się na systemie WordPress.
    Daje to 25% wszystkich stron WWW!

Masz pytania? Napisz do nas.

Jeśli nie wiesz na który pakiet się zdecydować chętnie pomożemy Ci podjąć decyzję.