Cennik

Wybierz opcję dla siebie i ciesz się z korzyści jakie otrzymasz.

Oparta o szablon, prosta i czytelna strona WWW jako Twoja wizytówka w sieci.

tylko
1 500 zł netto

Zamów

Nie za dużo, nie za mało czyli standardowa strona WWW na indywidualnym szablonie.

już od
3 000 zł netto

Zamów

Idealna dla osób które cenią indywidualne i nieszablonowe podejście. Strona WWW „szyta na miarę”.

Wycena indywidualna

Zamów

Indywidualna grafika

Nie zrobiliśmy, nie robimy i nigdy nie zrobimy dwóch takich samych stron WWW. Do każdego projektu podchodzimy inaczej, grafikę tworzymy od podstaw wg Twoich wytycznych. Chyba, że zechcesz stronę opartą o szablon. Ale nawet wtedy możesz być pewny, że Twoja strona internetowa będzie wyjątkowa i unikalna.

Łatwy w obsłudze i w pełni modyfikowalny panel

WordPress to obecnie bez wątpienia najpopularniejszy CMS na świecie. Pod względem łatwości obsługi i modyfikacji zostawił konkurentów daleko w tyle. Pewnie dlatego w sieci jest już ok 75 mln stron opartych o WordPress. Dodajmy do tego ok. 40 tys. wtyczek i modułów które pomogą zaadoptować stronę niemalże do każdych potrzeb i mamy system niemalże idealny.

Elastyczna strona w technologii RWD

Coraz więcej osób korzysta z mobilnego Internetu. To fakt. Jesteśmy tego w pełni świadomi i dlatego dajemy Ci stronę WWW w technologii responsywnej (RWD) by Twoi klienci mogli przeglądać Twoją stronę korzystając z komputera, laptopa, tableta czy smartfona. Co więcej, abyś mógł zarządzać nią wszędzie gdzie akurat tego będziesz potrzebował, umożliwimy Ci również korzystanie z panelu administracyjnego na tych urządzeniach.