Wsparcie techniczne

Specjalista potrzebny od zaraz

Prowadzenie sklepu internetowego to nie lada wyzwanie. Wie to każdy, kto choć trochę miał do czynienia z e-commerce. Wiele różnych aspektów z kilkunastu branż sprawia że niełatwo nad tym wszystkim zapanować. Szczególnie samemu. Trzeba wybrać jakie płatności online oraz które opcje dostawy zaproponować klientom, sprawdzić które integrację z popularnymi serwisami przydadzą się najbardziej (Allegro, Ceneo a może Opineo). Często pojawiają się również pomysły na nietypowe funkcjonalności w sklepie, które wymagałyby zainstalowania dodatkowych modułów (np. konfigurator produktów) lub przeprowadzenia różnych prac programistycznych (np. modyfikacje w koszyku). Już nie wspominam o pracach graficznych, które prędzej czy później również się pojawiają. A na koniec wypadałoby dopilnować aby to wszystko było aktualne i działało poprawnie. Wszystko to może niejednego przedsiębiorcę przyprawić o ból głowy. Nie każdy przecież musi się na tym wszystkim znać.

Dlaczego my?

  • Mamy Certyfikat PrestaShop. Silnik Presty znamy na wylot. Instalowaliśmy oraz modyfikowaliśmy setki różnych modułów. Pisaliśmy również dedykowane rozwiązania.
  • Znamy e-commerce. Od niemal 10 lat na rynku, zrealizowaliśmy dziesiątki sklepów, dla przeróżnych branż (m.in. meblowa, odzieżowa, oświetleniowa, wnętrzarska).
  • Kompleksowe usługi. Oprócz pełnej opieki technicznej, możemy wspomóc i doradzić Klientowi w działaniach marketingowych, zająć się przygotowaniem regulaminu sklepu, zapewnić odpowiedni serwer, wsparcie programistów, webmasterów oraz grafików.

Wsparcie (pomoc support’owa)

Sygnały od naszych obecnych jak i potencjalnych Klientów były jasne:

“Potrzebuję kogoś kto weźmie pod opiekę mój sklep internetowy, zadba o jego rozwój i będzie reagował na bieżące problemy.”

Innymi słowy kogoś kto doskonale zna silnik PrestaShop (np. z Certyfikatem Agencji), sklepy internetowe robi od wielu lat, ma w portfolio dziesiątki realizacji, a do tego posiada zespół zaangażowanych pasjonatów i specjalistów ze swoich branż…

Odpowiadając na potrzeby klientów pojawiły się więc w naszej ofercie Pakiety Wsparcia dla sklepów opartych o silnik PrestaShop. I tak w zależności od potrzeb można wybrać jeden z trzech pakietów.

Pakiety Wsparcia – wariant z umową ASP (aktywny system płatności)

 

SLA Mini SLA Standard SLA Profesjonalny
Czas reakcji na zgłoszenia
Realizowane do 5 dni roboczych dla zgłoszeń zgłoszonych do godz 16.00 danego dnia *
Realizowane kolejnego dnia roboczego dla zgłoszeń zgłoszonych do godz 16.00 danego dnia *
Realizowane kolejnego dnia roboczego dla zgłoszeń zgłoszonych do godz 16.00 danego dnia *
Koszt 1 h specjalisty 180 zł ** 160 zł ** 160 zł **
Koszt 1 h pracy specjalisty dla zadań realizowanych kolejnego dnia roboczego 250 zł ** 160 zł ** 160 zł **
Dedykowany Projekt Manager NIE TAK TAK
Dedykowany telefon do szybkiego kontaktu NIE NIE TAK
Możliwość współdzielenia projektu (konto na Asana) wewnątrz swojej organizacji NIE NIE TAK
Wersja developerska w środowisku dih.pl * 100 zł GRATIS GRATIS
Koszt razem (netto): 500 zł/miesiąc 700 zł/miesiąc 900 zł/miesiąc

* – godziny realizacji zgłoszeń: wszystkie zadania realizowane są w godz. od 8:00 do 16:00 od pon. do piątku
** – środowisko dev do 10 GB przestrzeni dyskowej.

Zakres prac

  • Prace administracyjne – obejmują m.in wprowadzanie produktów i ich edycja, wprowadzanie promocji, zmiany ustawień modułów, testy funkcjonowania modułów, analiza zgłoszeń i zamówień Zleceniodawcy, analiza i opisywanie zadań dla poszczególnych specjalistów, analiza i raportowanie zgłoszeń.
  • Prace serwisowe – obejmują m.in. bieżące optymalizowanie konfiguracji sklepu oraz modułów uwzględniające potrzeby Zleceniodawcy.
  • Wsparcie merytoryczne – obejmuje m.in. przygotowywanie instrukcji obsługi silnika sklepu oraz modułów, szkolenia z ich obsługi oraz udzielanie informacji o sposobach na osiągnięcie celów w panelu administracyjnym sklepu.
  • Konsultacje w sprawach rozwoju sklepu – obejmuje m.in. doradztwo w zakresie aktualizacji silnika sklepu i modułów oraz rozbudowy sklepu o nowe funkcjonalności.
  • Prace programistyczne – obejmują m.in. edycję kodu PHP.
  • Prace webmasterskie – obejmują m.in. wprowadzanie edycji/poprawek w kodzie HTML i CSS, dostosowanie elementów wizualnej personalizacji, dodawania dodatkowych funkcji sklepu.
  • Prace graficzne – obejmują wszelkie prace graficzne związane z przedmiotem Umowy.