Wsparcie techniczne

Specjalista potrzebny od zaraz

Prowadzenie sklepu internetowego to nie lada wyzwanie. Wie to każdy, kto choć trochę miał do czynienia z e-commerce. Wiele różnych aspektów z kilkunastu branż sprawia że niełatwo nad tym wszystkim zapanować. Szczególnie samemu. Trzeba wybrać jakie płatności online oraz które opcje dostawy zaproponować klientom, sprawdzić które integrację z popularnymi serwisami przydadzą się najbardziej (Allegro, Ceneo a może Opineo). Często pojawiają się również pomysły na nietypowe funkcjonalności w sklepie, które wymagałyby zainstalowania dodatkowych modułów (np. konfigurator produktów) lub przeprowadzenia różnych prac programistycznych (np. modyfikacje w koszyku). Już nie wspominam o pracach graficznych, które prędzej czy później również się pojawiają. A na koniec wypadałoby dopilnować aby to wszystko było aktualne i działało poprawnie. Wszystko to może niejednego przedsiębiorcę przyprawić o ból głowy. Nie każdy przecież musi się na tym wszystkim znać.

Chyba że my

Dlaczego my?

  • Mamy Certyfikat PrestaShop. Silnik Presty znamy na wylot. Instalowaliśmy oraz modyfikowaliśmy setki różnych modułów. Pisaliśmy również dedykowane rozwiązania.
  • Znamy e-commerce. Od niemal 10 lat na rynku, zrealizowaliśmy dziesiątki sklepów, dla przeróżnych branż (m.in. meblowa, odzieżowa, oświetleniowa, wnętrzarska).
  • Kompleksowe usługi. Oprócz pełnej opieki technicznej, możemy wspomóc i doradzić Klientowi w działaniach marketingowych, zająć się przygotowaniem regulaminu sklepu, zapewnić odpowiedni serwer, wsparcie programistów, webmasterów oraz grafików.

Pakiety Wsparcia

Sygnały od naszych obecnych jak i potencjalnych Klientów były jasne:

“Potrzebuję kogoś kto weźmie pod opiekę mój sklep internetowy, zadba o jego rozwój i będzie reagował na bieżące problemy.”

Innymi słowy kogoś kto doskonale zna silnik PrestaShop (np. z Certyfikatem Agencji), sklepy internetowe robi od wielu lat, ma w portfolio dziesiątki realizacji, a do tego posiada zespół zaangażowanych pasjonatów i specjalistów ze swoich branż…

Odpowiadając na potrzeby klientów pojawiły się więc w naszej ofercie Pakiety Wsparcia dla sklepów opartych o silnik PrestaShop. I tak w zależności od potrzeb można wybrać jeden z trzech pakietów.

Pakiety Wsparcia

Czas reakcji na zgłoszenia

24h

Pakiet Minimum Pakiet Standard Pakiet Profesjonalny
Ilość godzin (w miesiącu) 8h 16h 22h
Czas podjęcia realizacji zleconych zadań
Od 1 dnia roboczego do: max. 7 dni roboczych przy pracach webmasterskich oraz przy konsultacjach ze specjalistą ds e-commerce oraz max. 10 dni roboczych dla prac które będą wymagały interwencji programisty, grafika lub specjalisty UX.
Stawka godzinowa(również za każda dodatkową)
140 zł
Ilość godzin przeznaczonych na prace “pilne” (w miesiącu)* 2h 4h 8h
Konsultacje telefoniczne z Project Managerem TAK TAK TAK
Czas reakcji przy pracach pilnych
Realizowane tego kolejnego dnia roboczego dla zgłoszeń do godz 16.00
Stawka godzinowa (również za każdą dodatkową)
170 zł
Suma godzin w pakiecie 10h 20h 30h
Koszt 1400 zł/miesiąc 2600 zł/miesiąc 3900 zł/miesiąc

*Godziny realizowane tego kolejnego dnia roboczego dla zgłoszeń do godz 16.00  Podane ceny są cenami netto i nie zawierają podatku VAT (23%)

Podane kwoty są kwotami netto.

Zakres prac

  • Prace administracyjne – obejmują m.in wprowadzanie produktów i ich edycja, wprowadzanie promocji, zmiany ustawień modułów, testy funkcjonowania modułów, analiza zgłoszeń i zamówień Zleceniodawcy, analiza i opisywanie zadań dla poszczególnych specjalistów, analiza i raportowanie zgłoszeń.
  • Prace serwisowe – obejmują m.in. bieżące optymalizowanie konfiguracji sklepu oraz modułów uwzględniające potrzeby Zleceniodawcy.
  • Wsparcie merytoryczne – obejmuje m.in. przygotowywanie instrukcji obsługi silnika sklepu oraz modułów, szkolenia z ich obsługi oraz udzielanie informacji o sposobach na osiągnięcie celów w panelu administracyjnym sklepu.
  • Konsultacje w sprawach rozwoju sklepu – obejmuje m.in. doradztwo w zakresie aktualizacji silnika sklepu i modułów oraz rozbudowy sklepu o nowe funkcjonalności.
  • Prace programistyczne – obejmują m.in. edycję kodu PHP.
  • Prace webmasterskie – obejmują m.in. wprowadzanie edycji/poprawek w kodzie HTML i CSS, dostosowanie elementów wizualnej personalizacji, dodawania dodatkowych funkcji sklepu.
  • Prace graficzne – obejmują wszelkie prace graficzne związane z przedmiotem Umowy.