Wsparcie techniczne

Specjalista potrzebny od zaraz

Prowadzenie sklepu internetowego to nie lada wyzwanie. Wie to każdy, kto choć trochę miał do czynienia z e-commerce. Wiele różnych aspektów z kilkunastu branż sprawia że niełatwo nad tym wszystkim zapanować. Szczególnie samemu. Trzeba wybrać jakie płatności online oraz które opcje dostawy zaproponować klientom, sprawdzić które integrację z popularnymi serwisami przydadzą się najbardziej (Allegro, Ceneo a może Opineo). Często pojawiają się również pomysły na nietypowe funkcjonalności w sklepie, które wymagałyby zainstalowania dodatkowych modułów (np. konfigurator produktów) lub przeprowadzenia różnych prac programistycznych (np. modyfikacje w koszyku). Już nie wspominam o pracach graficznych, które prędzej czy później również się pojawiają. A na koniec wypadałoby dopilnować aby to wszystko było aktualne i działało poprawnie. Wszystko to może niejednego przedsiębiorcę przyprawić o ból głowy. Nie każdy przecież musi się na tym wszystkim znać.

Chyba że my

Dlaczego my?

  • Mamy Certyfikat PrestaShop. Silnik Presty znamy na wylot. Instalowaliśmy oraz modyfikowaliśmy setki różnych modułów. Pisaliśmy również dedykowane rozwiązania.
  • Znamy e-commerce. Od niemal 10 lat na rynku, zrealizowaliśmy dziesiątki sklepów, dla przeróżnych branż (m.in. meblowa, odzieżowa, oświetleniowa, wnętrzarska).
  • Kompleksowe usługi. Oprócz pełnej opieki technicznej, możemy wspomóc i doradzić Klientowi w działaniach marketingowych, zająć się przygotowaniem regulaminu sklepu, zapewnić odpowiedni serwer, wsparcie programistów, webmasterów oraz grafików.

Pakiety Wsparcia

Sygnały od naszych obecnych jak i potencjalnych Klientów były jasne:

“Potrzebuję kogoś kto weźmie pod opiekę mój sklep internetowy, zadba o jego rozwój i będzie reagował na bieżące problemy.”

Innymi słowy kogoś kto doskonale zna silnik PrestaShop (np. z Certyfikatem Agencji), sklepy internetowe robi od wielu lat, ma w portfolio dziesiątki realizacji, a do tego posiada zespół zaangażowanych pasjonatów i specjalistów ze swoich branż…

Odpowiadając na potrzeby klientów pojawiły się więc w naszej ofercie Pakiety Wsparcia dla sklepów opartych o silnik PrestaShop. I tak w zależności od potrzeb można wybrać jeden z trzech pakietów.

Pakiety Wsparcia

Pakiet Minimum Pakiet Standard Pakiet Profesjonalny
Ilość godzin (w miesiącu) 10 h 20 h 30 h
Czas reakcji na zgłoszenia
od 5 dni roboczych do: max. 10 dni roboczych w godz. od 8:00 do 16:00 od pon. do piątku przy pracach webmasterskich, graficznych oraz przy konsultacjach ze specjalistą ds e-commerce oraz max. 12 dni roboczych dla prac które będą wymagały zaangażowania programisty lub specjalisty UX. 
Konsultacje telefoniczne z Project Managerem NIE TAK – 2h/miesiąc TAK – 4h/miesiąc
SLA do 24h
Koszt dodatkowy do abonamentu (opcja)
Realizowane kolejnego dnia roboczego dla zdarzeń zgłoszonych do godz 16.00 danego dnia
300 zł 500 zł 700 zł
Stawka godzinowa (za każdą dodatkową godzinę wykraczającą poza abonament)
160 zł
Koszt godziny w pakiecie 150 zł 140 zł 130 zł
Koszt 1500 zł/miesiąc 2800 zł/miesiąc 3900 zł/miesiąc

*Godziny realizowane tego kolejnego dnia roboczego dla zgłoszeń do godz 16.00  Podane ceny są cenami netto i nie zawierają podatku VAT (23%)

Podane kwoty są kwotami netto.

Zakres prac

  • Prace administracyjne – obejmują m.in wprowadzanie produktów i ich edycja, wprowadzanie promocji, zmiany ustawień modułów, testy funkcjonowania modułów, analiza zgłoszeń i zamówień Zleceniodawcy, analiza i opisywanie zadań dla poszczególnych specjalistów, analiza i raportowanie zgłoszeń.
  • Prace serwisowe – obejmują m.in. bieżące optymalizowanie konfiguracji sklepu oraz modułów uwzględniające potrzeby Zleceniodawcy.
  • Wsparcie merytoryczne – obejmuje m.in. przygotowywanie instrukcji obsługi silnika sklepu oraz modułów, szkolenia z ich obsługi oraz udzielanie informacji o sposobach na osiągnięcie celów w panelu administracyjnym sklepu.
  • Konsultacje w sprawach rozwoju sklepu – obejmuje m.in. doradztwo w zakresie aktualizacji silnika sklepu i modułów oraz rozbudowy sklepu o nowe funkcjonalności.
  • Prace programistyczne – obejmują m.in. edycję kodu PHP.
  • Prace webmasterskie – obejmują m.in. wprowadzanie edycji/poprawek w kodzie HTML i CSS, dostosowanie elementów wizualnej personalizacji, dodawania dodatkowych funkcji sklepu.
  • Prace graficzne – obejmują wszelkie prace graficzne związane z przedmiotem Umowy.