Domeny

Domena jest niepowtarzalnym adresem internetowym, który określa tożsamość Twoją i Twojej firmy w sieci Internet. Jeśli ludzie poszukują Twojej firmy w Internecie, zawsze zaczynają od wpisania w wyszukiwarkę www.twojanazwa.pl. Twoja własna nazwa domeny daje Ci także profesjonalnie wyglądający adres Twojej strony WWW i adres e-mail, np.: firma@twojanazwa.pl.

Decydując się na zaistnienie w Internecie powinieneś dobrze zastanowić się nad wyborem domeny. Decyzja ta jest ważna, ponieważ domena musi kojarzyć się z Tobą, nazwą Twojej firmy lub typem działalności, jaka prowadzisz. Rejestrując własną domenę musisz pamiętać o zasadzie pierwszeństwa w rejestracji – im dłużej będziesz się zastanawiał nad wyborem własnej domeny, tym trudniej będzie Ci wybrać ciekawą i krótką nazwę. Serwis DiH.pl stwarza Ci niepowtarzalną możliwość rejestracji i utrzymywania Twojej domeny na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach!

Mocne strony domen w DiH.pl

Tanie odnowienia domen!

Nasze ceny odnowień są jawne, nie mamy powodu ich ukrywać. Zobacz cennik domen

Profesjonalny panel zarządzania!

Twoje domeny są cały czas pod pełną kontrolą za pośrednictwem Panelu Klienta. Nasz panel klienta umożliwia bezpłatne przekierowanie domeny na IP serwera zewnętrznego lub na adres WWW.

Automatyczna rezerwacja!

Dzięki naszemu automatycznemu systemowi rezerwacji możesz w krótkim czasie zarezerwować domenę na okres 14 dni (nie dotyczy domen globalnych i europejskich) zarejestruj swoją domenę już dziś

Bezpłatne przekierowanie domeny!

Rejestrując domeny w naszym serwisie możesz bezpłatnie przekierować je na wybrany adres WWW lub na IP serwera zewnętrznego.