O nas

Dowiedz się więcej o firmie DiH.pl

Dih.pl to zespół pasjonatów i specjalistów branży IT oraz e-biznesu. Jako agencja webowa działamy już od kilkunastu lat. Nasze motto „Wyróżnij się lub zgiń” pozwala nam korzystać z rozwiązań które często wychodzą poza standardowe ramy. Tworząc strony WWW (WordPress) oraz sklepy internetowe (od kilku lat Certyfikowana Agencja PrestaShop) bierzemy pod uwagę nowoczesne trendy web designu, skupiamy się na detalach oraz przede wszystkim na potrzebach Klienta. Stąd też zdecydowana większość naszych wstępnych projektów od razu spotyka się z uznaniem i akceptacją.

Misja

Naszą misją jest zapewnienie obecnym i przyszłym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług poprzez stały rozwój.

Praca to nasza pasja

Realizujemy ją w obszarach:

  • E-commerce – sklepy internetowe poznaliśmy z każdej strony. Obecnie działamy jako twórcy, częściowo jako sprzedawcy, ale również jako administratorzy czy twórcy treści. Oddaliśmy tej branży nasze serca. Dlatego każde wdrożenie to dla nas indywidualna projekt.
  • Usability – czyli użyteczność strony, to coś jest dla nas bardzo ważne . Strony muszą być przede wszystkim proste i przyjazne dla użytkownika. To od zawsze było naszym „konikiem” i ciągle staramy się w tym doskonalić.
  • Grafika komputerowa – część z nas z grafiką miała już styczność w latach 90-tych. Tak, tak. 🙂 To była miłość od pierwszego wrażenia. Widać to chyba zresztą w naszych projektach stron WWW oraz wizualizacjach 3D nad którymi od czasu do czasu również pracujemy. Od tamtej pory doskonalimy się w tym, inwestujemy w rozwój a co najważniejsze sprawia nam to rpzyjemność.
  • Social Media i e-marketing – media społecznościowe to potężny oręż w budowaniu lojalności Klienta i świadomości o marce. To również świetne narzędzie do komunikacji z Klientem. Dlatego tworzymy profile na Facebooku oraz piszemy specjalistycznego bloga. Jeśli natomiast zechcesz aby Twój sklep był bardziej widoczny w sieci, chętnie zorganizujemy Ci kampanię AdWords lub długofalową współpracę przy pozycjonowaniu.
  • Fotografia – pasja która wydawać by się mogło, nie bardzo się wpisuje w usługi IT, okazała się fajną odskocznią od standardowych zleceń. Zaczęliśmy realizować panoramy sferyczne oraz wycieczki wirtualne które jako niestandardowa forma promocji cieszą się coraz większą popularnością wśród hoteli, pensjonatów czy agencji nieruchomości.
  • All in One – gdy przychodzi do nas Klient to chcemy żeby z nami został. Dlatego oprócz usług webowych dostarczymy Ci również szereg innych, komplementarnych usług. Będzie to spersonalizowany hosting, domena oraz wsparcie techniczne.

dih.pl jako Certyfikowana Agencja PrestaShop

W 2014 r. nasza firma otrzymała specjalny certyfikat PrestaShop i dołączyła tym samym do elitarnej grupy agencji webowych mogących poszczycić się rozległą wiedzą i doświadczeniem przy pracy z tym silnikiem.
Tworzenie sklepów internetowych mamy więc opanowane do perfekcji.
Możesz być tym samym pewny, że sklep który dla Ciebie stworzymy będzie dopracowany w każdym detalu.

Dane Firmy:

DiH.pl S.C. Łukasz Gwara, Mariusz Paśko

Ul. Wolności 274, 41-800 Zabrze
NIP: 648-26-89-172, REGON: 241103093

Konto bankowe:
MultiBank BRE BANK S.A. 50 1140 2017 0000 4402 0891 2497

Informacje wymagane dla przelewów z innych krajów niż Polska:

Numer BIC: BREXPLPWMUL
IBAN: PL50114020170000440208912497