Cennik

PrestaShop – dostosuj sklep do swoich potrzeb

Indywidualna grafika

Nie zrobiliśmy, nie robimy i nigdy nie zrobimy dwóch takich samych sklepów. Do każdego projektu podchodzimy inaczej, grafikę tworzymy od podstaw wg Twoich wytycznych. Nie korzystamy z żadnych szablonów. Możesz być pewny, że Twój sklep będzie wyjątkowy i unikalny.

Elastyczny sklep w technologii RWD

Coraz więcej osób korzysta z mobilnego Internetu. To fakt. Coraz więcej mobilnych internautów robi również w ten sposób zakupy. To drugi fakt. Jesteśmy tego w pełni świadomi i dlatego dajemy Ci sklep w technologii responsywnej (RWD) by Twoi klienci mogli kupować u Ciebie korzystając z komputera, laptopa, tableta czy smartfona. Co więcej, umożliwimy Ci również korzystanie z panelu administracyjnego sklepu na tych urządzeniach. Abyś mógł zarządzać nim wszędzie gdzie akurat tego będziesz potrzebował.

Wybierz opcję dla siebie i ciesz się z korzyści jakie otrzymasz.

Funkcje Start Standard Premium
Analiza przedwdrożeniowa 4h 8h 16h
Projekt graficzny Wybrany szablon z serwisu http://addons .prestashop.com/ Projekt strony głównej i banera reklamowego (1 slajd). W projekcie standard wygląd strony głównej realizowany jest wg ustaleń projektowych layoutu, a układ wszystkich podstron uzależniony jest od siatki szablonu domyślnego. Projekt strony głównej, strony kategorii, listingu produktów (w 2 wersjach), strony produktowej, strony CMS, stron konta klienta stron koszyka, stron logowania i rejestracji, projekt banera reklamowego (3 slajdy), indywidualny projekt graficzny przycisków.
Konsultacja i korekty projektu graficznego Nie 8h 16h
Oprogramowanie projektu Instalacja oraz konfiguracja szablonu - uruchomienie i skonfigurowanie modułów niezbędnych do poprawnej wizualizacji szablonu. Edycja kodu HTML, PHP, JS, CSS umożliwiające wdrożenie nowej szaty graficznej. Modyfikacje zgodne ze standardami W3C i SEO. Testy kontrolne dla aktualnych wersji przeglądarek Chrome, Firefox, Opera, IE. Zaawansowane modyfikacje kodu HTML, PHP, JS, CSS silnika sklepu oraz wybranych modułów. Edycje dedykowane wg specyfikacji i wymagań klienta. Stała kontrola procesu modyfikacji zgodna ze standardami W3C, poparta cyklicznymi testami wydajności sklepu w aktualnych wersjach przeglądarek Chrome, Firefox, Opera, IE.
Wersja RWD RWD w cenie! (w ramach szablonu) RWD w cenie! RWD w cenie!
Instalacja i konfiguracja na serwerze Tak Tak Tak
Opieka konsultanta podczas wdrożenia 4h 8h 24h
Hosting* i domena w cenie Tak (*konto hostingowe NetHome) Tak (*konto hostingowe NetMedium) Tak (*konto dobrane indywidualnie)
Ilość produktów w bazie 1000 10000 Bez ograniczeń
Gwarancja Tak Tak Tak
Cena: Tylko
2000zł netto
Zamów
Już od
5500zł netto
Zamów
Wycena indywidualna
Zamów

Mnóstwo możliwych integracji

PrestaShop to ponad 300 funkcjonalności (wszystkie dostępne za darmo!) oraz ponad 3 500 modułów i szablonów. Największe firmy z sektorów płatności internetowych, bezpieczeństwa zakupów czy księgowości udostępniają swoje moduły integracyjne aby jak najłatwiej zarządzało Ci się sklepem a Twoi klienci czuli się w nim komfortowo.

Funkcjonalności oraz integracje które są dodatkowo płatne.

 • Integracja z Allegro oraz projekt aukcji
 • Moduł Newslettera oraz projekt szablonu
 • Moduł bloga firmowego oraz projekt graficzny stron bloga
 • Projekt logo
 • Multistore (jeden panel administracyjny – kilka sklepów internetowych)
 • Różne wersje językowe (tłumaczenia na ponad 60 języków, w tym polski)
 • Integracja z porównywarkami cenowymi: ceneo, nokaut
 • Instalacja modułów reklamowych i Social Media (Facebook, Google+)
 • Integracje z systemami magazynowymi (Subiekt GT, Comarch Optima, WF-MAG)
 • Integracja z systemami płatności (PayU, PayPal, eCard, Przelewy24, DotPay.pl, Transferuj.pl)
 • Integracja z systemem ratalnym.
 • Stworzenie firmowego fanpage na Facebooku
 • Certyfikat SSL + prywatny numer IP
 • Migracja danych ze starego systemu