Funkcjonalność

WordPress – zarządzanie stroną nigdy nie było tak łatwe.

Integracja

WordPress pozwala na integrację z tysiącami przeróżnych modułów, wtyczek czy aplikacji.

„Be Social”

Jeśli chcesz szybko i łatwo prezentować treści które masz na swoje stronie za pomocą kanałów społecznościowych (Facebook, Google +) to WordPress dostarczy Ci łatwe narzędzia do tego.

Tłumaczenie na wiele języków.

Na chwile obecną WordPress został przetłumaczony na ponad 50 języków (w tym polski rzecz jasna). Kolejne kilkadziesiąt jest w trakcie tłumaczenia.

Open source

WordPress jest ciągle udoskonalany gdyż pracuje nad nim tysiące ludzi na całym świecie. Dlaczego? Bo chcą pracować na idealnym systemie.

Łatwy w korzystaniu

Nauczenie się zarządzania treścią w panelu nie wymaga od Ciebie żadnych umiejętności programistycznych. Wystarczy trochę chęci i czasu by samemu administrować swoją stroną.

Uniwersalność

Na WordPressie możemy zbudować praktycznie wszystko. Może to być blog, wizytówka Twojej firmy w sieci, profesjonalna strona korporacyjna a także rozbudowany portal informacyjny. Ogranicza nas tylko Twój budżet i nasza wyobraźnia.

Twoje bezpieczne miejsce w Internecie

Wybierz unikalną nazwę domeny by cieszyć się swoim własnym kątem w sieci. Zapewnimy Ci również bezpieczny serwer by Twoja strona WWW była zawsze bezpieczna.

Mobilność

Rozbudowana aplikacja na Androida i iOs pozwoli Ci zarządzać stroną z każdego miejsca z dostępem do Internetu. Wystarczy mieć smartfona lub tableta z tym oprogramowaniem.

Wsparcie

Jeśli będziesz miał jakieś pytania to możesz liczyć na nasze wsparcie. Do dyspozycji masz maila lub telefon które znajdziesz w zakładce kontakt.

SEO Friendly

WordPress jest przyjazny wyszukiwarkom. Dzięki odpowiedniej optymalizacji możesz być pewny że Google będzie patrzył przychylniej na Twoją stronę.