Co piszczy w YouTube #12 – Nie pal!

Właśnie pod takim hasłem będzie dzisiejszy odcinek subiektywnego przeglądu YouTube. Tak. Będę namawiał palaczy do rzucenia tego niezdrowego, drogiego i jak się okazuje mało atrakcyjnego nałogu. A że sam nie palę zrobię to z nieukrywaną przyjemnością 🙂

Podczas poszukiwań viralowych akcji, które próbowały i próbują zniechęcić ludzi do papierosów doszedłem do dwóch wniosków. Po pierwsze bardzo się cieszę że nie palę, a po drugie gdybym jednak palił to po przejrzeniu tych wszystkich filmików chyba bym przestał 🙂 Zniszczone płuca, śmierć, choroby nowotworowe… Masakra…

Oto subiektywny wybór kilku ciekawszych akcji.

Gdy palenie nie zabija…

Prawdziwa historia zwykłego człowieka który w wyniku wieloletniego palenia nabawił się raka krtani i usunięto mu struny głosowe. Swoim przykładem pokazuje innym co może ich czekać. Mocne. Tylko czy skuteczne? Akcja zorganizowana przez jeden z departamentów zdrowia w Brazylii.

Palenie jest wstydliwe.

Ten spot jest chyba jedną ze śmieszniejszych produkcji jakie ostatnio widziałem. W bardzo żartobliwy sposób pokazuje, że nawet palenie dla towarzystwa jest poważnym problemem. Na zlecenie Kanadyjskiego Ministerstwa Zdrowia. Jak widać, można o poważnym problemie mówić z przymrużeniem oka.

Jeśli znacie inne fajne filmiki dotyczące tematu palenia wrzucajcie je w komentarzach.


Mariusz Korzeniecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

O nas

Dih.pl istnieje od 2004 r. i jako agencja e-commerce od samego początku oferuje kompleksowe usługi w tej branży. Zachowując rozsądne proporcje jakości i ceny w szybkim tempie zdobyliśmy uznanie kolejnych klientów. Naszą misją jest zapewnienie swoim obecnym i przyszłym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług poprzez stały rozwój. Oferujemy tez najkorzystniejsze na rynku kompleksowe rozwiązania z dziedziny Internetu.

Dowiedz sie o nas wiecej >>

Kontakt

  • DiH.pl Sp. z o.o. Wolności 274, 41-800 Zabrze
  • Infolinia: +48 32 750 82 18 (900-1600)
    Dział Handlowy: 0 880 707 707 (900-1600)
  • E-mail: biuro@dih.pl / formularz kontaktowy

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS!
...lub zadzwoń: 880 707 707
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą
Wiadomość została wysłana :)