Luźny piątek z YouTube #2.

Zapraszam na kolejną dawkę ciekawych filmików z odmętów Internetu. Pewnie wielu z Was chętniej poogląda coś fajnego na YouTube niż kolegę z pracy którego widzimy cały tydzień. Dziś będzie o ciekawych akcjach promocyjnych znanych marek, które przy okazji reklamy swoich produktów… rozdają je.

Bez bicia przyznam się że jestem wielkim fanem piwa. Ale takiego craftowego, z mniejszych browarów, którego raczej nie dostanie się na zwykłej półce sklepowej. Nie zmienia to faktu, że chętnie oglądam reklamy którymi zalewają nas różne marki w godzinach wieczornych lub w Internecie. Do moich ulubieńców (choć nie ze względu na smak) należy na pewno Carlsberg. Ich różnego rodzaju akcje praktycznie za każdym razem stają się popularnymi, samonapędzającymi się viralami które na długo zostają w świadomości konsumenta. Choćby ta sprzed kilku tygodni kiedy to ustawiono w Londynie duży baner z hasłem oraz… nalewakiem piwa. Zresztą zobaczcie sami.

Na rynku obuwia sportowego nieustająco trwa wojna. Reklamy prezentowane przez 3 największych graczy (Adidas, Nike, Reebok) zaskakują pomysłami i formami. Jakiś czas temu Reebok zaskoczył w dość fajny sposób podróżujących koreańskim metrem. Otóż na jednej ze ścian przygotowano multimedialną prezentację z aktywnymi przyciskami. Przypadkowi przechodnie brali potem udział w niezwykłych pojedynkach w których nagrodą były…

A to już ambient z naszego podwórka. Muzyczny przystanek od McDonalds. Pomysł prosty, fajne wykonanie i niezła zabawa. Wystarczyło zagrać (najczęściej tyłkiem) znany dżingiel aby otrzymać kupon na zestaw w restauracji. Da się? Da.

Jak zwykle zachęcam do rzucania pomysłów innych kampanii które znacie?


Mariusz Korzeniecki

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

O nas

Dih.pl istnieje od 2004 r. i jako agencja e-commerce od samego początku oferuje kompleksowe usługi w tej branży. Zachowując rozsądne proporcje jakości i ceny w szybkim tempie zdobyliśmy uznanie kolejnych klientów. Naszą misją jest zapewnienie swoim obecnym i przyszłym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług poprzez stały rozwój. Oferujemy tez najkorzystniejsze na rynku kompleksowe rozwiązania z dziedziny Internetu.

Dowiedz sie o nas wiecej >>

Kontakt

  • DiH.pl Sp. z o.o. Wolności 274, 41-800 Zabrze
  • Infolinia: +48 32 750 82 18 (900-1600)
    Dział Handlowy: 0 880 707 707 (900-1600)
  • E-mail: biuro@dih.pl / formularz kontaktowy

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS!
...lub zadzwoń: 880 707 707
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą
Wiadomość została wysłana :)