Gdzie jest moja strona?

Istnieje taka teza która dotyczy właściwie każdej informacji którą wyszukujemy w sieci. Otóż mawia się, że –

Jeśli czegoś nie możemy znaleźć w Internecie to znaczy że to nie istnieje.

I to jest smutna prawda dla każdej firmy która pomija tę sferę w swoich działaniach. Obecnie szukając jakiejkolwiek usługi, jakiegokolwiek produktu bardzo często pierwsze kroki kierujemy właśnie do Internetu. I to firmy które mają swoje strony www zyskują na tym najwięcej.

No dobra, załóżmy że mam swoją stronę i Google nawet ją zindeksowało, tylko co z tego skoro w wynikach wyszukiwania nie widać jej na pierwszych 10-20 stronach? I tu właśnie pojawia się SEO (Search Engine Optimization). Czyli ogół działań mający na celu podniesienie pozycji danej strony w wynikach wyszukiwarek. Proces jest zazwyczaj długotrwały, ale przeprowadzany z głową może dać świetne efekty.

I właśnie o tajnikach pozycjonowania będziemy pisali tutaj. Jeśli będziecie mieli jakieś pytania nie wahajcie się pisać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

O nas

Dih.pl istnieje od 2004 r. i jako agencja e-commerce od samego początku oferuje kompleksowe usługi w tej branży. Zachowując rozsądne proporcje jakości i ceny w szybkim tempie zdobyliśmy uznanie kolejnych klientów. Naszą misją jest zapewnienie swoim obecnym i przyszłym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług poprzez stały rozwój. Oferujemy tez najkorzystniejsze na rynku kompleksowe rozwiązania z dziedziny Internetu.

Dowiedz sie o nas wiecej >>

Kontakt

  • DiH.pl Sp. z o.o. Wolności 274, 41-800 Zabrze
  • Infolinia: +48 32 750 82 18 (900-1600)
    Dział Handlowy: 0 880 707 707 (900-1600)
  • E-mail: biuro@dih.pl / formularz kontaktowy

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS!
...lub zadzwoń: 880 707 707
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą
Wiadomość została wysłana :)