clatronic

Clatronic

Na rynku od 30 lat. Z centralą w Niemczech, z oddziałem w Opolu. Firma Clatronic oferująca tysiące produktów elektronicznych, które ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków. Od lodówek, przez żelazka po ekspresy do kawy i wiele innych jakościowych produktów dostępnych w dużych sieciach jak i w sklepach online.


Proficook

Proficook

Wiodąca marka, w której portfolio znajduje się wysokiej jakości sprzęt AGD, a także mniejsze sprzęty codziennego użytku. Klienci docenili markę za jakość i przystępną cenę. Na rynku Proficook zadomowił się już na stałe, a marka postrzegana jest pozytywnie, jako oferująca solidne i funkcjonalne sprzęty. Po urządzenia Proficook coraz chętniej sięgają kolejni klienci.


rooks

Rooks

Na zespół Rooks składają się doświadczeni i pełni zaangażowania ludzie. Zespół tam pracujący dba o to, by oferowany przez nich sprzęt motoryzacyjny odpowiadał potrzebom i oczekiwaniom stawianym przez klientów. W ofercie Rooks znajdują się m.in. narzędzia pneumatyczne, wyposażenie serwisu, narzędzia do silnika czy elektronarzędzia.


rodlewqmd

RodlewQMD sp. z o.o. to firma rodzinna. Od ponad 40 lat istniejąca na rynku. Wyróżnia się dbałością o szczegóły oraz najwyższą jakością produktów. Dynamiczny rozwój oraz zdobyta wiedza w produkcji akcesoriów nagrobkowych ze stali nierdzewnej, pozwoliła stać się nam liderem tej branży we środkowowschodniej części Europy.


akcesorianagrobkowe.pl

Akcesoria Nagrobkowe

Jesteśmy producentem na rynku akcesoriów nagrobkowych wykonanych ze stali nierdzewnej. W naszej rodzinnej firmie od ponad 40 lat z najwyższą dbałością o szczegóły oraz jakością produktów, zdobytą wiedzę z tejże branży, staliśmy się liderem.


Grano

GRANO to firma zajmująca się produkcją ekologicznych bezglutenowych mąk, mieszanek piekarniczych, błonnika oraz mąk ekologicznych. GRANO to produkty w 100% naturalne, bez barwników, polepszaczy smaku czy konserwantów.


IsolBau

Niemiecka, dynamicznie rozwijająca się firma. Oferująca wysokiej jakości produkty z branży budowlanej, indywidualne i profesjonalne podejście do każdego problemu budowlanego oraz każdego rodzaju nieruchomości. Dzięki systematycznym inwestycjom badawczo-rozwojowym, branża budowlana nie ma dla nas tajemnic.


Golubie

Sklep internetowy filozofiagolubia.pl oferuje wysokiej jakości suplementy diety. Nasze produkty to doskonały sposób na utrzymanie dobrej kondycji, odporności oraz dobrego samopoczucia. Uznajemy produkty zawierające składniki pochodzenia naturalnego z upraw ekologicznych.


Dobre Audio

Dobre Audio to firma oferująca profesjonalny sprzęt audio do twojego domu. W ofercie posiadamy szeroki wybór produktów takich jak słuchawki bezprzewodowe z Bluetooth, słuchawki do biegania i grania, mikrofony pojemnościowe na USB, soundbary do telewizora a także głośniki do komputera. Pomożemy Ci w wyborze idealnego sprzętu !


Active Foot

Firma ACTIVE-FOOT to firma z tradycjami. Swoją działalność rozpoczęła w latach 80. Pasja przerodziła się w firmę rodzinną o ugruntowanej pozycji na rynku. Dziś oferujemy i odkrywamy najnowsze trendy obuwnicze.


O nas

Dih.pl istnieje od 2004 r. i jako agencja e-commerce od samego początku oferuje kompleksowe usługi w tej branży. Zachowując rozsądne proporcje jakości i ceny w szybkim tempie zdobyliśmy uznanie kolejnych klientów. Naszą misją jest zapewnienie swoim obecnym i przyszłym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług poprzez stały rozwój. Oferujemy tez najkorzystniejsze na rynku kompleksowe rozwiązania z dziedziny Internetu.

Dowiedz sie o nas wiecej >>

Kontakt

  • DiH.pl Sp. z o.o. Wolności 274, 41-800 Zabrze
  • Infolinia: +48 32 750 82 18 (900-1600)
    Dział Handlowy: 0 880 707 707 (900-1600)
  • E-mail: biuro@dih.pl / formularz kontaktowy

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS!
...lub zadzwoń: 880 707 707
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą
Wiadomość została wysłana :)