Poradnik PrestaShop 1.6 – 2# Listy produktów.

Na naszym kanale YouTube oneBusinessTV pojawił się niedawno kolejny poradnik prezentujący możliwości jakie daje nam silnik PrestaShop w aktualnej wersji 1.6. Jest to nie tylko dobre narzędzie dla przedsiębiorców zakładających swój sklep internetowy, ale i dobry rozeznanie się dla tych którzy w takich miejscach robią zakupy. W dzisiejszym odcinku zapoznamy się z funkcjonalnością list produktowych oraz kartami produktów.

Lista produktowa.

Z poradnika dowiemy się m.in. co ujrzymy gdy klikniemy w którąkolwiek z kategorii produktów, w jaki sposób się nam one wyświetlą, co zobaczymy gdy najedziemy na nie myszką (jako zalogowani użytkownicy oraz niezalogowani). Pokażemy jak porównać produkty oraz filtrować je. Warto dodać, że prezentowany układ towarów dotyczy aktualnej siatki Presty. Tak właśnie mniej więcej może to wyglądać jeśli zlecicie nam wdrożenie sklepu w wersji Standard. Może, ale nie musi. Jeśli bowiem zdecydujecie się na wdrożenie Premium, ustawienie produktów może być zupełnie inne. Choćby takie jak w jednej z naszych ostatnich realizacji (Danatella Oscarioni).

Lista produktów
Wygląd listy produktowej w sklepie Danatella Oscarioni.

Karta produktowa.

Tutaj jak łatwo się domyślić możemy poznać szczegóły produktu. Obejrzeć jego galerię, sprawdzić dane techniczne, opcje dostawy czy koszt. W poradniku widzicie standardowy wygląd takiej karty, która w indywidualnie zaprojektowanych sklepach może rzecz jasna wyglądać zupełnie inaczej. Np. tak jak w niedawno zrealizowanym przez nas sklepie BaribalPoland.pl.

Karta produktowa
Widok karty produktowej w sklepie BaribalPoland.pl

A tu możecie obejrzeć nasz poradnik.

Jak zwykle zapraszam do pozostawienia w komentarzach propozycji na to co mogłoby znaleźć się w kolejnym poradniku.


Mariusz Korzeniecki

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

O nas

Dih.pl istnieje od 2004 r. i jako agencja e-commerce od samego początku oferuje kompleksowe usługi w tej branży. Zachowując rozsądne proporcje jakości i ceny w szybkim tempie zdobyliśmy uznanie kolejnych klientów. Naszą misją jest zapewnienie swoim obecnym i przyszłym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług poprzez stały rozwój. Oferujemy tez najkorzystniejsze na rynku kompleksowe rozwiązania z dziedziny Internetu.

Dowiedz sie o nas wiecej >>

Kontakt

  • DiH.pl Sp. z o.o. Wolności 274, 41-800 Zabrze
  • Infolinia: +48 32 750 82 18 (900-1600)
    Dział Handlowy: 0 880 707 707 (900-1600)
  • E-mail: biuro@dih.pl / formularz kontaktowy

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS!
...lub zadzwoń: 880 707 707
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą
Wiadomość została wysłana :)