Nasze realizacje #20 Sklep boscoshop.pl

Od czasu do czasu, gdy światło dzienne ujrzy któryś z naszych projektów, pozwalam sobie na łamach naszego bloga podzielić się tym co zrobiliśmy. Tym bardziej, jeśli jest to kolejne wdrożenie dla tego samego klienta. Daje nam to bowiem poczucie, że wykonujemy dobrą pracę. A tym przecież warto się chwalić. 🙂

Klientem tym jest firma Farouk Systems Polska, której nie tak dawno temu zrealizowaliśmy sklep strefa strefafryzjera.com w oparciu o PrestaShop (więcej informacji o tym wdrożeniu znajdziesz tutaj). Przypomnę, że firma ta jest polskim dystrybutorem amerykańskich, profesjonalnych produktów kosmetycznych oraz narzędzi fryzjerskich. O ile jednak w przypadku strefafryzjera.com chodziło o produkty przeznaczone bardziej dla sektora B2B (a więc do zakładów fryzjerski) to już boscoshop.pl skupia się bardziej na klientach indywidualnych. W ofercie można znaleźć oczywiście produkty związane z pielęgnacją włosów oraz ciała.

Grafika

Co do projektu graficznego to tak jak w przypadku poprzedniego zlecenia, pierwowzór istniał już w sieci. Tutaj jednak mieliśmy większa swobodę, choć klient przedstawił kilka swoich inspiracji oraz pomysłów. Przygotowaliśmy, więc schemat blokowy sklepu a grafik na podstawie wytycznych przygotował layouty. Te już w pierwszej wersji została praktycznie bez zastrzeżeń zaakceptowane. Wdrożenie opierało się o opcję Standard.

Oczywiście zadbaliśmy również o wersję responsywną sklepu (RWD).

Funkcjonalności

Funkcjonalnie, sklep internetowy boscoshop.pl posiada w zasadzie wszystko to co potrzebne jest w e-commerce. Zainstalowano standardowe płatności, zintegrowano go z Pocztą Polską oraz GLS i w zasadzie obyło się bez jakichś niestandardowych rozwiązań.

Jedynym dodatkiem jest tu właściwie tylko blog.

Projekt był wdrożeniem szybkim i przyjemnym, co nie znaczy że nie mieliśmy frajdy przy pracy nad nim.

Jak Ci się podoba tego rezultat?

Warto na koniec wspomnieć, że nie jest to jedyny klient któremu robimy więcej niż jedno wdrożenie. Na warsztacie nadal jest sklep od firmy Waldtour-Gołubie, której w zeszłym roku stworzyliśmy taką oto stronę WWW. Niebawem pochwalimy się oczywiście efektem.


Mariusz Korzeniecki

3 odpowiedzi na “Nasze realizacje #20 Sklep boscoshop.pl”

  1. Bardzo fajnie wygląda ten sklep. Tak z ciekawości – jakie rzędu są to kwoty? Wiem, że nie podaje się cen do publicznej wiadomości ale jest to koszt mniejszy niż 5 tys czy raczej większy? 🙂

  2. Ładny i czytelny. Bardzo podobają mi się osobiście sklepy czy strony „białe” – są takie hmm eleganckie.Wersja na smartfony także wygląda przyjemnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

O nas

Dih.pl istnieje od 2004 r. i jako agencja e-commerce od samego początku oferuje kompleksowe usługi w tej branży. Zachowując rozsądne proporcje jakości i ceny w szybkim tempie zdobyliśmy uznanie kolejnych klientów. Naszą misją jest zapewnienie swoim obecnym i przyszłym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług poprzez stały rozwój. Oferujemy tez najkorzystniejsze na rynku kompleksowe rozwiązania z dziedziny Internetu.

Dowiedz sie o nas wiecej >>

Kontakt

  • DiH.pl Sp. z o.o. Wolności 274, 41-800 Zabrze
  • Infolinia: +48 32 750 82 18 (900-1600)
    Dział Handlowy: 0 880 707 707 (900-1600)
  • E-mail: biuro@dih.pl / formularz kontaktowy

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS!
...lub zadzwoń: 880 707 707
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą
Wiadomość została wysłana :)