Jak założyć sklep internetowy? – wywiad z CEO dih.pl.

E-commerce jest dziś tak popularną branżą, że w zasadzie mając fajny pomył oraz pieniądze na jego realizację można stosunkowo łatwo rozpocząć sprzedaż przez internet. Przydałoby się jednak podejść do tego z głową a tym samym spróbować ustrzec się błędów, które mogłyby wpłynąć na sukces takiego biznesu.
Jako Certyfikowana Agencja PrestaShop pomagaliśmy już dziesiątkom przedsiębiorców wystartować ze sklepami i chyba śmiało możemy powiedzieć że trochę już widzieliśmy. A jako, że wiedzą lubimy się dzielić to szef naszej ekipy, Łukasz Gwara zgodził się opowiedzieć o tym podczas wywiadu, którego ostatnio udzielił. Jako, że ów wywiad został opublikowany na jednym z lokalnych, śląskich portali (stamtąd się wywodzimy) pozwolę sobie odesłać Ciebie Drogi Czytelniku pod ten oto link.
Miłej lektury.

Gdyby ktoś nabrał ochoty na to aby rozpocząć swoją przygodę z e-biznesem zapraszamy do kontaktu.


Mariusz Korzeniecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

O nas

Dih.pl istnieje od 2004 r. i jako agencja e-commerce od samego początku oferuje kompleksowe usługi w tej branży. Zachowując rozsądne proporcje jakości i ceny w szybkim tempie zdobyliśmy uznanie kolejnych klientów. Naszą misją jest zapewnienie swoim obecnym i przyszłym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług poprzez stały rozwój. Oferujemy tez najkorzystniejsze na rynku kompleksowe rozwiązania z dziedziny Internetu.

Dowiedz sie o nas wiecej >>

Kontakt

  • DiH.pl Sp. z o.o. Wolności 274, 41-800 Zabrze
  • Infolinia: +48 32 750 82 18 (900-1600)
    Dział Handlowy: 0 880 707 707 (900-1600)
  • E-mail: biuro@dih.pl / formularz kontaktowy

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS!
...lub zadzwoń: 880 707 707
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą
Wiadomość została wysłana :)