dih.pl oraz PrestaShop zapraszają na Targi eHandlu!

Już 10 maja, w gdańskiej hali AMBER EXPO (tuż przy Stadionie Energa Gdańsk) odbędą się XII Targi eHandlu. 150 wystawców z branży e-commerce zaprezentuje na swoich stanowiskach najciekawsze na rynku rozwiązania dla sklepów internetowych. Wśród nich znajdzie się również nasza firma, która wejdzie w skład oficjalnego stoiska jednego z głównych Partnerów wydarzenia, czyli PrestaShop. To dla nas kolejne, wielkie wyróżnienie.

Co będziemy tam robić?

Naszym zadaniem, jako Certyfikowanej Agencji PrestaShop, oprócz promowania silnika, będzie pokazanie procesu realizacji sklepu od zaplecza oraz przedstawienie naszych usług. Dla wielu z odwiedzających może to być niepowtarzalna okazja aby zapytać o nurtujące kwestie dotyczące procesu tworzenia e-sklepów czy dowiedzieć się jakie funkcjonalności może on posiadać. Bardzo często w kontaktach z klientami dostaję sygnały, że rozmowa twarzą w twarz z Wykonawcą pomaga podjąć finalną decyzję co do wyboru silnika, najważniejszych narzędzi wspomagających działanie sklepu czy finalnie samego Wykonawcy. 🙂

Dodam, że jedziemy tam w silnym (czteroosobowym) składzie, więc na pewno znajdziemy czas dla każdego zainteresowanego tematem. Sami również planujemy trochę pozwiedzać halę. Będzie tam mnóstwo dostawców interesujących rozwiązań dla sklepów, które być może potem zaproponujemy naszym klientom. Zapowiada się inspirujący i intensywny dzień!

Zapraszamy!

Jeśli więc temat e-commerce jest dla Ciebie z jakiegoś powodu ważny bo np. planujesz otworzyć sklep albo szukasz ciekawych narzędzi do niego, to koniecznie powinieneś tam zawitać. Już nie wspominam o tym, że takie wydarzenia to doskonała okazja do nawiązania interesujących relacji biznesowych.

dih.pl będzie urzędował na stoisku PrestaShop (G6), które znajdziesz w Sektorze D. Będzie to spore więc łatwo tam trafisz.

A na koniec niespodzianka. Dla wszystkich uczestników Targów, którzy odwiedzą nasze stanowisko przygotowaliśmy zniżkę na realizację sklepu. Więcej szczegółów na miejscu. 🙂 Tutaj znajdzie wszelkie informacje o wydarzeniu.

Do zobaczenia w Gdańsku!


Mariusz Korzeniecki

O Autorze

3 odpowiedzi na “dih.pl oraz PrestaShop zapraszają na Targi eHandlu!”

  1. Tak z ciekawości, czy zwykły właściciel sklepu znajdzie na takich targach coś dla siebie? Czy to tylko takie poklepywanie się po plecach ludzi z branży? 🙂

    1. Jasne, że znajdzie. Jest tam mnóstwo ciekawych rzeczy z których właśnie przede wszystkim sprzedawcy mają korzystać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

O nas

Dih.pl istnieje od 2004 r. i jako agencja e-commerce od samego początku oferuje kompleksowe usługi w tej branży. Zachowując rozsądne proporcje jakości i ceny w szybkim tempie zdobyliśmy uznanie kolejnych klientów. Naszą misją jest zapewnienie swoim obecnym i przyszłym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług poprzez stały rozwój. Oferujemy tez najkorzystniejsze na rynku kompleksowe rozwiązania z dziedziny Internetu.

Dowiedz sie o nas wiecej >>

Kontakt

  • DiH.pl Sp. z o.o. Wolności 274, 41-800 Zabrze
  • Infolinia: +48 32 750 82 18 (900-1600)
    Dział Handlowy: 0 880 707 707 (900-1600)
  • E-mail: biuro@dih.pl / formularz kontaktowy

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS!
...lub zadzwoń: 880 707 707
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą
Wiadomość została wysłana :)