Ekipa dih.pl się rozrasta! :)

Zbierałem się już od jakiegoś czasu, ale tu święta, tu majówka i jakoś nie było kiedy. Spieszę więc dziś z informacją, że nasz zespół powiększył się o kolejne dwie osoby. Zamówień (głównie) na sklepy internetowe coraz więcej więc musieliśmy zasilić nasze szeregi właśnie pod tym kątem. Do naszej ekipy dołączyli Robert oraz Damian.

RobertRobert

Robert w naszym teamie pełni przede wszystkim obowiązki webmastera i jest naszym specem od silnika PrestaShop (przeszedł oficjalny kurs na Certyfikat Agencji PrestaShop). Oprócz tego okazało się że bardzo dobrze ogarnia YouTube, dzięki czemu zaczął rozwijać nasz oficjalny kanał oneBusinessTV. To jaki jest prywatnie opisuje już sam:

„Typowy produkt wczesnych lat ’90. Jestem wystarczająco stary żeby znać zależność pomiędzy ołówkiem a kasetą magnetofonową i jednocześnie wystarczająco młody by uznawać Youtuba za główne medium. Swoją ścieżkę obowiązkowej edukacji publicznej przeszedłem pod znakiem informatyki, czego efektem jest m.in. praca dla DiH.pl oraz… skrzętnie ukrywana wada wzroku. 🙂 Posiadaną wiedzę IT zdobywałem i zdobywam głównie we własnym zakresie. Efektem tego jest własny sposób myślenia i brak nawyków (dobrych lub złych) pochodzących z wiedzy akademickiej. Żadną ujmą dla mnie nie jest korzystanie z wiedzy innych, co niejednokrotnie czynię. Fascynuje mnie meteorologia ekstremalna oraz szeroko pojęte wideo internetowe. Ponadto jestem entuzjastą e-sportu, fanatykiem motoryzacji spod znaku Hondy i chodzącą encyklopedią serialu Lost.
Należę do tych szczęśliwych ludzi którzy lubią to co robią. :)”

Damian

Ten Pan ze zdjęcia to Damian, nasz nowy programista odpowiadający za tzw. front-end. Innymi słowy to on sprawia, że nasze sklepy działają tak jak powinny działać. W zakresie jego obowiązków leży m.in. instalacja i konfiguracja niezbędnych modułów, dopisywanie kodu jeśli jest to konieczne, uzupełnianie baz danych, testowanie sklepów oraz naprawianie ewentualnych błędów. W międzyczasie pisze również instrukcje naszym Klientom. Prywatnie to:

„Outsider nieprzepadający za światłem dziennym. Jego głównym zajęciem życiowym jest praca przy komputerze, gdzie niczym średniowieczny skandynawski wojownik (czyt. wiking) plądruje 'bugi’ na kontynencie Internetu. Najczęściej jego celem są sklepy, gdzie ubóstwia pisać różne instrukcje obsługi dla użytkowników, których otacza chaos. Woli Star Treka od Gwiezdnych Wojen.”

Damian


Mariusz Korzeniecki

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

O nas

Dih.pl istnieje od 2004 r. i jako agencja e-commerce od samego początku oferuje kompleksowe usługi w tej branży. Zachowując rozsądne proporcje jakości i ceny w szybkim tempie zdobyliśmy uznanie kolejnych klientów. Naszą misją jest zapewnienie swoim obecnym i przyszłym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług poprzez stały rozwój. Oferujemy tez najkorzystniejsze na rynku kompleksowe rozwiązania z dziedziny Internetu.

Dowiedz sie o nas wiecej >>

Kontakt

  • DiH.pl Sp. z o.o. Wolności 274, 41-800 Zabrze
  • Infolinia: +48 32 750 82 18 (900-1600)
    Dział Handlowy: 0 880 707 707 (900-1600)
  • E-mail: biuro@dih.pl / formularz kontaktowy

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS!
...lub zadzwoń: 880 707 707
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą
Wiadomość została wysłana :)