Nasze realizacje #12 – Luksusowy sklep odzieżowy Danatella Oscarioni.

Trochę ostatnio było w tym temacie cicho, ale obecnie dopinamy ostatnie guziki w kilku projektach jednocześnie. W naszej branży inaczej się czasami po prostu nie da. Nasze najnowsze „dziecko” to sklep internetowy stworzony dla polskiej, rodzinnej firmy odzieżowej z Pszczyny oferujący luksusową odzież damską. Trochę czasu nam zeszło na jego realizację, ale efekt chyba mówi sam za siebie. Oto Danatella Oscarioni.

Danatella Oscarioni

Realizacja.

Ten sklep ewidentnie różni się od naszych ostatnich realizacji. Projekt graficzny o delikatnym, minimalistycznym, ale i stylowym wykończeniu miał zbudować aurę elegancji i luksusu. Strona główna i podstrony są dość nietypowe bo opierają się na układzie kafelkowym. Jest to coraz popularniejszy trend przy budowaniu stron. Sklep zbudowany jest także w pełnej szerokości Full HD (1920×1080) co przy technologii RWD daje naprawdę fajne wrażenie na dużych monitorach. Tego typu strony są trochę droższe w wykonaniu, ale efekt końcowy jest wart tego.

Podczas wdrożenia:

  • Przygotowaliśmy dwie wersje graficzne strony głównej i podstron.
  • Następnie nastąpiło pocięcie, kodowanie XHTML i CSS oraz oczywiście implementacja kodu w strukturze plików PrestaShop.
  • A na koniec zainstalowaliśmy i skonfigurowaliśmy dedykowane moduły, które miały za zadanie wzbogacić funkcjonalność i wygląd sklepu.

Co myślicie o tym projekcie?


Mariusz Korzeniecki

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

O nas

Dih.pl istnieje od 2004 r. i jako agencja e-commerce od samego początku oferuje kompleksowe usługi w tej branży. Zachowując rozsądne proporcje jakości i ceny w szybkim tempie zdobyliśmy uznanie kolejnych klientów. Naszą misją jest zapewnienie swoim obecnym i przyszłym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług poprzez stały rozwój. Oferujemy tez najkorzystniejsze na rynku kompleksowe rozwiązania z dziedziny Internetu.

Dowiedz sie o nas wiecej >>

Kontakt

  • DiH.pl Sp. z o.o. Wolności 274, 41-800 Zabrze
  • Infolinia: +48 32 750 82 18 (900-1600)
    Dział Handlowy: 0 880 707 707 (900-1600)
  • E-mail: biuro@dih.pl / formularz kontaktowy

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS!
...lub zadzwoń: 880 707 707
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą
Wiadomość została wysłana :)