Nasze realizacje #18 – Strona internetowa Printmywall.no

Nie jest tajemnicą (wystarczy spojrzeć na nasze portfolio), że od dłuższego czasu gro naszych realizacji stanowią sklepy internetowe PrestaShop. Oczywiście na taki stan w żadnym wypadku nie narzekamy. Lubimy pracować przy sklepach. Strony WWW jednak też robimy. Fakt, że stanowią one mniejszy procent naszych wdrożeń nie oznacza wcale, że robimy je gorzej czy że nie chcemy ich robić. Tak po prostu wyszło. Choć patrząc na rynek freelancerów, którzy robią często strony za kilkaset zł nie bardzo możemy też konkurować na tym polu. Ale na to już nic nie poradzimy. Wchodzi się tu już na dość grząski grunt zwany – wyczuciem estetyki. 🙂

Prosta „wizytówka”.

Projekt, którym chciałbym się dziś pochwalić dotyczy zlecenia od firmy norweskiej. Pracujący tam nasz rodak znalazł nas w sieci i zgłosił się z zapytaniem o ofertę. Projekt miał dotyczyć drukarni wielkoformatowej Norsk Dekorservice AS, która zajmuje się przy okazji oklejaniem aut i montażem banerów. Stronę oczywiście posiadali (na CMS Joomla), ale miała ona już kilka lat i chcieli ją odświeżyć. Oto jak wyglądała ona wcześniej:

a tu już nowa odsłona w oparciu o system WordPress:

Wdrożenie.

Jak widać na załączonych screenach, strona właściwie niewiele się różni od naszych standardowych wdrożeń. Prosta, czytelna, w szerokim topem. Jedynym wyzwaniem było przedstawienie górnego menu, które miało rozwijać się po skosie. Trochę trzeba było się nad tym popracować, ale w końcu się udało.

Jak Ci się podoba ta przemiana?


Mariusz Korzeniecki

O Autorze

4 odpowiedzi na “Nasze realizacje #18 – Strona internetowa Printmywall.no”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

O nas

Dih.pl istnieje od 2004 r. i jako agencja e-commerce od samego początku oferuje kompleksowe usługi w tej branży. Zachowując rozsądne proporcje jakości i ceny w szybkim tempie zdobyliśmy uznanie kolejnych klientów. Naszą misją jest zapewnienie swoim obecnym i przyszłym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług poprzez stały rozwój. Oferujemy tez najkorzystniejsze na rynku kompleksowe rozwiązania z dziedziny Internetu.

Dowiedz sie o nas wiecej >>

Kontakt

  • DiH.pl Sp. z o.o. Wolności 274, 41-800 Zabrze
  • Infolinia: +48 32 750 82 18 (900-1600)
    Dział Handlowy: 0 880 707 707 (900-1600)
  • E-mail: biuro@dih.pl / formularz kontaktowy

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS!
...lub zadzwoń: 880 707 707
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą
Wiadomość została wysłana :)