Nasze realizacje #18 – Strona internetowa Printmywall.no

Nie jest tajemnicą (wystarczy spojrzeć na nasze portfolio), że od dłuższego czasu gro naszych realizacji stanowią sklepy internetowe PrestaShop. Oczywiście na taki stan w żadnym wypadku nie narzekamy. Lubimy pracować przy sklepach. Strony WWW jednak też robimy. Fakt, że stanowią one mniejszy procent naszych wdrożeń nie oznacza wcale, że robimy je gorzej czy że nie chcemy ich robić. Tak po prostu wyszło. Choć patrząc na rynek freelancerów, którzy robią często strony za kilkaset zł nie bardzo możemy też konkurować na tym polu. Ale na to już nic nie poradzimy. Wchodzi się tu już na dość grząski grunt zwany – wyczuciem estetyki. 🙂

Prosta „wizytówka”.

Projekt, którym chciałbym się dziś pochwalić dotyczy zlecenia od firmy norweskiej. Pracujący tam nasz rodak znalazł nas w sieci i zgłosił się z zapytaniem o ofertę. Projekt miał dotyczyć drukarni wielkoformatowej Norsk Dekorservice AS, która zajmuje się przy okazji oklejaniem aut i montażem banerów. Stronę oczywiście posiadali (na CMS Joomla), ale miała ona już kilka lat i chcieli ją odświeżyć. Oto jak wyglądała ona wcześniej:

a tu już nowa odsłona w oparciu o system WordPress:

Wdrożenie.

Jak widać na załączonych screenach, strona właściwie niewiele się różni od naszych standardowych wdrożeń. Prosta, czytelna, w szerokim topem. Jedynym wyzwaniem było przedstawienie górnego menu, które miało rozwijać się po skosie. Trochę trzeba było się nad tym popracować, ale w końcu się udało.

Jak Ci się podoba ta przemiana?


Mariusz Korzeniecki

O Autorze

4 odpowiedzi do “Nasze realizacje #18 – Strona internetowa Printmywall.no”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.