To my – ekipa DiH.pl :)

Z tym wpisem nosiłem się już od jakiegoś czasu. Pomyślałem, ze fajnie byłoby przedstawić naszym czytelnikom i Klientom członków naszego zespołu. Żeby nie było że w DiH.pl jakieś roboty pracują. Udało mi się zebrać to dopiero teraz przede wszystkim dlatego że ciężko było wyrwać kolegom te kilkanaście minut z ich pracowitego dnia. Moje liczne prośby spotykały się zazwyczaj z tym samym tekstem – „tak, tak Mariusz, super pomysł, w wolnej chwili coś Ci naskrobię, ale teraz to zawalony jestem robotą”. Zresztą am czasem nie wiem w co mam ręce złożyć więc musiałem być cierpliwy 🙂

Opłaciło się. Oto najważniejsze osoby naszego teamu.

Michał

MichałZacznijmy od Michała czyli strażnika i żołnierza na pierwszej linii frontu. Od 5 lat w DiH.pl odpowiada za obsługę Klientów. Jak sam pisze – praca ta sprawia mu wiele frajdy, gdyż od zawsze chciał doradzać ludziom i pomagać im rozwiązywać problemy. Z feedbacku jaki otrzymujemy można śmiało stwierdzić ze radzi sobie z tym rewelacyjnie. A prywatnie?

„Od dzieciństwa moją pasją są komputery i wszystko co z nimi związane. Można by powiedzieć, że rozwijam się razem z nimi. Pamiętam czasy systemu MS-DOS i wpisywania wszystkich komend. W czasie wolnym oglądam filmy dokumentalne, słucham radiowych reportaży i słuchowisk. Najchętniej odpoczywam przy muzyce rozrywkowej a zasypiam przy klasycznych brzmieniach muzyki poważnej. Jeżeli mam dużo wolnego czasu lubię aktywnie go spędzać, zwiedzając zabytki, czy po prostu spacerując w cichym parku lub w głębokim lesie.”

Od siebie mogę tylko dodać, że gdy czegoś potrzebowałem to krótki mail czy wiadomość na komunikatorze zawsze była wystarczająca by sprawę załatwić szybko i sprawnie.

Mariusz

Mój imiennik Mariusz, współtwórca DiH.pl jest naszym nadwornym grafikiem i szefem designerskiej części naszego zespołu. To prawdziwy artysta i perfekcjonista w każdym calu. Gdy siada to tworzenia layoutów to można zapomnieć o jakimkolwiek kontakcie z nim. Wpada w trans i go praktycznie nie ma dla reszty świata. Dlatego pewnie efekty jego prac zwalają z nóg. Nie przypominam sobie ani jednej sytuacji w której Klientowi nie spodobał się wstępny projekt strony WWW lub sklepu internetowego.

Mariusz

Sam o sobie – Brunet, mańkut, lat 36 🙂 Zajmuję się szeroko pojętym projektowaniem graficznym – od idei, poprzez funkcjonalność, kompozycję i ergonomię, aż po ostateczną formę wizualną . O całej reszcie nie będę pisał bo nie jest ciekawa 🙂 Od zawsze w moim życiu przeplatała się grafika, rysunek, malarstwo. Mimo że ASP i Architektura odeszły na bok, temat „grafiki” zawsze powracał zupełnie bez mojego wpływu. Po jakimś czasie zrozumiałem, że od tego się nie uwolnię i od kilkunastu lat mogę połączyć swój pierwiastek z pracą.

Prócz grafiki spełniam się w wielu dziedzinach a pojęcie hobby czy pasje maja u mnie mocno horyzontalny wydźwięk. Z jednej strony kształcona ściśle półkula lewa (elektronika audiofilska, akustyka, stolarstwo, projektowanie użytkowe), z drugiej wykształcona samoistnie dominująca prawa (rysunek, malarstwo, wizualizacje przestrzenne, fotografika, gitara, muzyka – jazz, funk, metal, hard rock). W międzyczasie dochodzi fizycznie ciężki sport 🙂

Alan

AlanA oto szef zespołu webmasterskiego. To on odpowiada za pocięcie stron, instalację wszelki modułów i doprowadzenie projektu do stanu używalności. To również on przebył kurs w PrestaShop, dzięki czemu jesteśmy Certyfikowaną Agencją. Alan o sobie:

W DiH pełnię funkcję tzw. Front-End Web Developera. Oznacza to, że przy pomocy dużej ilości kofeiny zamieniam graficzne projekty stron (layouty) w działające, funkcjonalne strony. Od czasu do czasu wykonuję również pomniejsze zadania na płaszczyźnie graficznej – takie, jak projektowanie banerów, obróbka zdjęć, czy też prototypy danych fragmentów stron. Po pracy często można mnie znaleźć w siłowni lub też trenującego bieganie w pobliskich lasach. Zimą zamieniam się w morsa i ze znajomymi kąpię się w zamarzniętym jeziorze. W wolnych chwilach tworzę muzykę (wszelakie niszowe gatunki elektroniczne – takiej muzyki również sam słucham), tudzież (rzadziej) grywam jako DJ na imprezach. Lubię rysować i malować, uczę się tworzenia różnych rzeczy w 3D (głównie modele). Czasem czytuję jakieś dobre Sci-Fi oraz artykuły z obszaru psychologii, filozofii, czy też fizyki. Pasjonują mnie trójwymiarowe fraktale. Weekendy zazwyczaj spędzam ze swoją dziewczyną i znajomymi.

Łukasz

ŁukaszŁukasz, szef wszystkich szefów odpowiada za to, żeby to wszystko czym zajmujemy się w firmie trzymało się kupy 🙂 Gdy go poprosiłem o napisanie kilku słów o sobie odrzekł – „Ale co ja mam napisać? Przecież u mnie jest tylko praca, praca, praca.”

Twórca DiH.pl, wizjoner odpowiedzialny za rozwój firmy. Dał pomysł praktycznie wszystkim usługom które są dostępne w firmie (m.in. Virtual Page, oneBusiness). Praca wypełnia mu zdecydowaną większość dnia, ale każdą wolną chwilę poświęca swoim dwóm synom. W firmie odpowiada za wszystkie etapy procesu wdrożenia projektów. Zaczynając od kontaktu z Klientem i poznawaniu jego potrzeb, poprzez wymyślenie wizji sklepu lub strony WWW, aż po kontrolowanie całego procesu do momentu wypuszczenia realizacji on-line. Krótko rzecz ujmując odpowiada za wszystko. Pewnie dlatego często muszę mu przypominać o wielu sprawach 🙂

Ja

I na koniec moja skromna osoba. W DiH.pl zajmuję się szeroko pojętym marketingiem a od niedawna również negocjuję umowy z Klientami. W międzyczasie zajmuję się również milionem innych rzeczy. A że nie chcę powielać tego co już zostało napisane odsyłam do zakładki „O nas„. Tam się krótko już kiedyś przedstawiłem.

Mariusz


Mariusz Korzeniecki

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

O nas

Dih.pl istnieje od 2004 r. i jako agencja e-commerce od samego początku oferuje kompleksowe usługi w tej branży. Zachowując rozsądne proporcje jakości i ceny w szybkim tempie zdobyliśmy uznanie kolejnych klientów. Naszą misją jest zapewnienie swoim obecnym i przyszłym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług poprzez stały rozwój. Oferujemy tez najkorzystniejsze na rynku kompleksowe rozwiązania z dziedziny Internetu.

Dowiedz sie o nas wiecej >>

Kontakt

  • DiH.pl Sp. z o.o. Wolności 274, 41-800 Zabrze
  • Infolinia: +48 32 750 82 18 (900-1600)
    Dział Handlowy: 0 880 707 707 (900-1600)
  • E-mail: biuro@dih.pl / formularz kontaktowy

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS!
...lub zadzwoń: 880 707 707
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą
Wiadomość została wysłana :)