Nasze realizacje #19 – Strona internetowa Waldtour.pl

Nie tak dawno, bo w lipcu pisałem o tym, że do naszego portfolio, w końcu po dłuższym czasie realizacji samych sklepów internetowych, dołączyła nowa strona WWW którą zrobiliśmy dla norweskiej drukarni wielkoformatowej (więcej o projekcie przeczytasz tutaj). Już wtedy jednak (co musieliśmy trzymać w tajemnicy) trwały prace nad kolejną stroną, która właśnie ujrzała światło dzienne.

Klient

Ten jest dość nietypowy i w dość nietypowy sposób do nas trafił. Kilka miesięcy temu, miałem okazję wziąć udział w pewnym programie telewizyjnym, w którym nie omieszkałem napomknąć czym się zajmuję ja oraz firma w której pracuję (czyli dih.pl). Jeszcze tego samego dnia zadzwoniła do mnie osoba pracująca dla firmy Waldtour-Gołubie i tak rozpoczęła się nasza współpraca. 🙂 Jak się okazało, Klient prowadzi już od ponad 20 lat, otoczony Kaszubskim Parkiem Krajobrazowym Ośrodek wczasów zdrowotnych a ich diety owocowo-warzywne znane są już w całej Polsce.

Wizytówka

Nasze zadanie było w zasadzie proste – odświeżyć stronę WWW i sprawić by ludzie chętniej chcieli dokonywać rezerwacji w Ośrodku. Dotychczasowa witryna była dość stara i ewidentnie wymagała liftingu. Przeprowadziliśmy więc wywiad z Klientem, ustaliliśmy harmonogram działań i zabraliśmy się do pracy. Poniżej możecie zobaczyć jak strona wyglądała wcześniej.

A tak wygląda teraz.

Różnica jest jak widać kolosalna. Strona Waldtour.pl powstała tak jak i inne nasze wdrożenia na CMS WordPress.

Co myślisz o tej przemianie?

To jednak nie wszystko

Strona internetowa którą zrealizowaliśmy to tak naprawdę dopiero pierwsza część naszego zlecenia. W przygotowaniu bowiem jest już sklep internetowy, który będzie oferował produkty związane z dietami i stylem życia propagowanym w Ośrodku. Pierwsze szkice layoutów już są, jednak z chwaleniem się zaczekamy już na start sklepu.

Oj szykuje nam się fajne wdrożenie. 🙂


Mariusz Korzeniecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

O nas

Dih.pl istnieje od 2004 r. i jako agencja e-commerce od samego początku oferuje kompleksowe usługi w tej branży. Zachowując rozsądne proporcje jakości i ceny w szybkim tempie zdobyliśmy uznanie kolejnych klientów. Naszą misją jest zapewnienie swoim obecnym i przyszłym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług poprzez stały rozwój. Oferujemy tez najkorzystniejsze na rynku kompleksowe rozwiązania z dziedziny Internetu.

Dowiedz sie o nas wiecej >>

Kontakt

  • DiH.pl Sp. z o.o. Wolności 274, 41-800 Zabrze
  • Infolinia: +48 32 750 82 18 (900-1600)
    Dział Handlowy: 0 880 707 707 (900-1600)
  • E-mail: biuro@dih.pl / formularz kontaktowy

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS!
...lub zadzwoń: 880 707 707
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą
Wiadomość została wysłana :)