DiH.pl nawiązał współpracę z serwisem Prokonsumencki.pl.

Niezwykle miło jest mi Was poinformować, że udało się nam nawiązać współpracę z serwisem Prokonsumencki.pl. Jak się okazało mamy nie tylko wspólnego Klienta końcowego (czyli sklepy internetowe i ich właściciele) ale bardzo nam po drodze jeśli chodzi o podejście do niego. Nasz nowy Partner zajmuje się bowiem tworzeniem regulaminów dla e-sklepów i ich certyfikacją.

O regulaminach w sklepach internetowych kiedyś już pobieżnie napisałem. O tym dlaczego są ważne i jak powinny wyglądać. Temat jest jednak na tyle ważny i ciekawy, że poprosiliśmy naszego Partnera by przedstawił nam swoją (zdecydowanie szerszą) wiedzę. Wkrótce więc, na łamach naszego bloga przedstawimy cykl artykułów eksperckich dotyczących właśnie regulaminów. Myślę, że znajdziecie tam wiele informacji które być może pozwolą uniknąć Wam w przyszłości przykrych konsekwencji.

Bądźcie czujni! A jeśli już teraz macie jakiekolwiek pytania związane z tą dziedziną śmiało piszcie w komentarzach.

I byłbym zapomniał – jest też prezent 🙂 Od tej pory, każdy kto zamówi u nas sklep internetowy PrestaShop otrzyma bezpłatny audyt wstępny regulaminu który posiada. Audyt ten wykaże czy jest on poprawny i zgodny z obowiązującymi przepisami. A jeśli okaże się że są jakieś błędy, braki informacyjne czy klauzule niedozwolone – otrzymacie propozycję pomocy prawnika na preferencyjnych warunkach.


Mariusz Korzeniecki

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

O nas

Dih.pl istnieje od 2004 r. i jako agencja e-commerce od samego początku oferuje kompleksowe usługi w tej branży. Zachowując rozsądne proporcje jakości i ceny w szybkim tempie zdobyliśmy uznanie kolejnych klientów. Naszą misją jest zapewnienie swoim obecnym i przyszłym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług poprzez stały rozwój. Oferujemy tez najkorzystniejsze na rynku kompleksowe rozwiązania z dziedziny Internetu.

Dowiedz sie o nas wiecej >>

Kontakt

  • DiH.pl Sp. z o.o. Wolności 274, 41-800 Zabrze
  • Infolinia: +48 32 750 82 18 (900-1600)
    Dział Handlowy: 0 880 707 707 (900-1600)
  • E-mail: biuro@dih.pl / formularz kontaktowy

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS!
...lub zadzwoń: 880 707 707
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą
Wiadomość została wysłana :)