Luźny piątek z YouTube

Pewnie nic odkrywczego nie napiszę ale mamy piątek. Zaczynamy weekend wiec większość z nas bardziej myśli o wieczornych planach niż wysyłaniu maili, rozmowach z klientami czy… czytaniu bloga o e-biznesie. No chyba że będzie coś na luzie, tak żeby nie wysilać przegrzanej po tygodniu ciężkiej pracy głowy.

Wymyśliłem więc że tego dnia będę dzielić się z Wami ciekawymi, fajnymi, czasem smutnymi a czasem śmiesznymi filmikami nakręconymi na potrzeby jakiejś marki, akcji czy innych kotów. Wybór produkcji jest całkowicie subiektywny. Można mnie zbesztać.

I żeby jakoś przykuć Waszą uwagę zacznę z grubej rury…

Kampania społeczna Fundacji Dzieci Niczyje dotycząca wykorzystywania seksualnego dzieci. Mocne. Swoją drogą dość śmiały ruch z prezentacją spotu przed seansem w kinie. Jeśli ktoś przyszedł po rozrywkę mogło to mu trochę zepsuć humor.

Jeśli ktoś jeszcze nie rozliczył się z podatku to 1% może przeznaczyć na pomoc podopiecznym fundacji.

Tutaj akcja od Sos Wioski Dziecięce zwracająca uwagę na problem dzieci wychowujących się bez rodziców. Oni również chętnie skorzystają z Waszego 1%.

Na koniec coś bardziej pozytywnego, już nie z Polski. Oto jak na szwedzkich lotniskach zbierano pieniądze na Czerwony Krzyż. Bardzo pomysłowe!

Znacie jakieś inne fajne kampanie tego typu?

 


Mariusz Korzeniecki

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

O nas

Dih.pl istnieje od 2004 r. i jako agencja e-commerce od samego początku oferuje kompleksowe usługi w tej branży. Zachowując rozsądne proporcje jakości i ceny w szybkim tempie zdobyliśmy uznanie kolejnych klientów. Naszą misją jest zapewnienie swoim obecnym i przyszłym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług poprzez stały rozwój. Oferujemy tez najkorzystniejsze na rynku kompleksowe rozwiązania z dziedziny Internetu.

Dowiedz sie o nas wiecej >>

Kontakt

  • DiH.pl Sp. z o.o. Wolności 274, 41-800 Zabrze
  • Infolinia: +48 32 750 82 18 (900-1600)
    Dział Handlowy: 0 880 707 707 (900-1600)
  • E-mail: biuro@dih.pl / formularz kontaktowy

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS!
...lub zadzwoń: 880 707 707
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą
Wiadomość została wysłana :)