Poradnik PrestaShop 1.5 – 2# „Jak tworzyć kategorie?”

Mamy czwartek więc czas na kolejny wpis z cyklu „Poradniki PrestaShop”. W poprzednim artykule zapoznałem Was z panelem administratora. Pokazałem jak on wygląda i wyjaśniłem jak po nim się poruszać. Od dziś przejdziemy do bardziej zaawansowanych opcji.

Jak tworzyć kategorie?

Kategorie w sklepie internetowym są kluczowym sposobem katalogowania produktów. Pozwalają na ich grupowanie a to ułatwia klientom odnalezienie poszukiwanego towaru. Dzięki kategoriom, użytkownicy mogą również porównywać ze sobą różne produkty.

Sam proces tworzenia kategorii jest niezwykle prosty, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz. Można je dowolnie potem ustawiać, eksportować i edytować.

Zresztą zobaczcie sami.

W kolejnych odcinkach poradników przedstawimy kolejne funkcje systemu. Jeśli chcielibyście abym wyjaśnili Wam coś konkretnie zostawcie komentarz.


Mariusz Korzeniecki

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

O nas

Dih.pl istnieje od 2004 r. i jako agencja e-commerce od samego początku oferuje kompleksowe usługi w tej branży. Zachowując rozsądne proporcje jakości i ceny w szybkim tempie zdobyliśmy uznanie kolejnych klientów. Naszą misją jest zapewnienie swoim obecnym i przyszłym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług poprzez stały rozwój. Oferujemy tez najkorzystniejsze na rynku kompleksowe rozwiązania z dziedziny Internetu.

Dowiedz sie o nas wiecej >>

Kontakt

  • DiH.pl Sp. z o.o. Wolności 274, 41-800 Zabrze
  • Infolinia: +48 32 750 82 18 (900-1600)
    Dział Handlowy: 0 880 707 707 (900-1600)
  • E-mail: biuro@dih.pl / formularz kontaktowy

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS!
...lub zadzwoń: 880 707 707
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą
Wiadomość została wysłana :)