Ciekawe kreacje graficzne #7.

„Świat jest na zewnątrz”

Musicie przyznać, że już samo hasło jest dość wymowne, prawda? Do tego świetna koncepcja na grafikę i mamy rewelacyjny efekt końcowy. Kampania brazylijskiego biura podróży CVC daje radę. Nie tylko promuje siebie, ale i daje do myślenia.

„Roads can make you sleepy”

Szczególnie jak jeździsz w nocy. Zatrzymaj się więc, zanim będzie za późno. Plakaty z „przykrytymi” autami jak do snu to kampania kanadyjskiej agencji rządowej SAAQ. Bardzo fajna koncepcja graficzna i mocne hasło robią wrażenie. Agencja reklamowa Lg2 Canada.

„Nie wszystko powinno zostać w rodzinie…”

W połączeniu z plakatami przekaz wprost wbija w fotel. Peruwiańska Amnesty International zwraca uwagę że ponad 50% wykorzystywanych seksualnie dzieci w tym kraju to ofiary krewnych. Mocny temat który odnoszę wrażenie trochę może się już gubić w tym gąszczu medialnych doniesień o tym problemie. Tak czy inaczej bardzo dobra kreacja. Realizacja – agencja reklamowa Carne Peru.


Mariusz Korzeniecki

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

O nas

Dih.pl istnieje od 2004 r. i jako agencja e-commerce od samego początku oferuje kompleksowe usługi w tej branży. Zachowując rozsądne proporcje jakości i ceny w szybkim tempie zdobyliśmy uznanie kolejnych klientów. Naszą misją jest zapewnienie swoim obecnym i przyszłym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług poprzez stały rozwój. Oferujemy tez najkorzystniejsze na rynku kompleksowe rozwiązania z dziedziny Internetu.

Dowiedz sie o nas wiecej >>

Kontakt

  • DiH.pl Sp. z o.o. Wolności 274, 41-800 Zabrze
  • Infolinia: +48 32 750 82 18 (900-1600)
    Dział Handlowy: 0 880 707 707 (900-1600)
  • E-mail: biuro@dih.pl / formularz kontaktowy

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS!
...lub zadzwoń: 880 707 707
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą
Wiadomość została wysłana :)