Poradnik PrestaShop 1.5 – 1# „Co znajdziemy w panelu administracyjnym”.

Pomysł na sklep internetowy? Jest. Firma która zrobi ów sklep? Jest! – np. my;) Prowadzenie sklepu? Yyyy… No i tu zaczynają się najczęściej schody. Wiele osób które chcą rozpocząć swoją przygodę z e-biznesem zupełnie nie zdaje sobie sprawy co ich czeka kiedy taki sklep już powstanie. Jak wprowadzić produkty, obsługiwać zamówienia, ogarnąć dostawców i przede wszystkim gdzie to wszystko robić. Dlatego jakiś czas temu zaczęliśmy umieszczać na naszym kanale YouTube – oneBusinessTV różne poradniki dotyczące obsługi poszczególnych funkcji w panelu administracyjnym PrestaShop.

Dziś chciałbym przedstawić Wam jeden z nich. Film: „Tutorial PrestaShop – Ogólne zapoznanie się z panelem administratora” przedstawia (jak sama nazwa wskazuje) sam panel administracyjny który ujrzycie tuż po zalogowaniu się do systemu, jak w nim się poruszać i z czego jest on zbudowany. Wyjaśnimy jakie informacje znajdziecie w nagłówku, co oznaczają poszczególne ikonki, jak korzystać z szybkiej wyszukiwarki oraz o ciekawej opcji jaką jest pasek „szybkiego dostępu”. Następnie w kilku słowach opowiemy o tym co znajduje się w poszczególnych zakładkach głównego menu nawigacyjnego oraz co znajdziemy na głównej stronie panelu.

W kolejnych odcinkach poradników przedstawimy najważniejsze funkcje systemu. Jeśli chcielibyście abyśmy wyjaśnili Wam coś konkretnie zostawcie komentarz.


Mariusz Korzeniecki

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.