Poradniki DiH.pl na oficjalnym kanale YouTube PrestaShop!

Z ogromną przyjemnością spieszę donieść że DiH.pl ponownie został doceniony przez PerstaShop. 🙂  Nasze poradniki dotyczące zasad działania sklepu internetowego opartego o ten silnik (tak w back-office jak i we froncie) zostały zauważone przez Prestę i włączone do ich kanału na YouTube. Nie muszę chyba dodawać jak wielkie jest to dla nas wyróżnienie.

Jak do tego doszło? Od zawsze chcieliśmy przede wszystkim tworzyć jak najlepsze sklepy internetowe (oraz strony WWW rzecz jasna). Doświadczenie jakie zebraliśmy odkąd zostaliśmy Certyfikowaną Agencją na pewno nam w tym pomogło. Dlatego jakiś czas temu stwierdziliśmy, że wiedzą, którą zdobyliśmy fajnie by było też jakoś się podzielić. Stąd pomysł na poradniki. Dowiedzieliśmy się, że w siedzibie Presty szukają firm do współpracy przy tworzeniu podobnych treści na lokalnych rynkach więc zgłosiliśmy się i zostaliśmy wybrani.

Nawiązanie współpracy na tej płaszczyźnie z Prestą utwierdza nas tylko w przekonaniu, że to był dobry krok. 🙂 Na pewno będziemy też starali się jeszcze bardziej rozwijać się w tej materii.

Zachęcamy do subskrypcji kanału PrestaShop. Pod tym linkiem widać też jeden z trzech naszych filmów, które już na nim się ukazały. Poradnik dotyczy obsługi i zarządzania zamówieniami. Niedługo pojawią się też kolejne.

Ogromne oklaski należą się naszemu webmasterowi Robertowi (krótkie info o nim tutaj), który tworzy te tutoriale. 🙂 Dobra robota!


Mariusz Korzeniecki

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

O nas

Dih.pl istnieje od 2004 r. i jako agencja e-commerce od samego początku oferuje kompleksowe usługi w tej branży. Zachowując rozsądne proporcje jakości i ceny w szybkim tempie zdobyliśmy uznanie kolejnych klientów. Naszą misją jest zapewnienie swoim obecnym i przyszłym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług poprzez stały rozwój. Oferujemy tez najkorzystniejsze na rynku kompleksowe rozwiązania z dziedziny Internetu.

Dowiedz sie o nas wiecej >>

Kontakt

  • DiH.pl Sp. z o.o. Wolności 274, 41-800 Zabrze
  • Infolinia: +48 32 750 82 18 (900-1600)
    Dział Handlowy: 0 880 707 707 (900-1600)
  • E-mail: biuro@dih.pl / formularz kontaktowy

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS!
...lub zadzwoń: 880 707 707
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą
Wiadomość została wysłana :)