Test modułów PrestaShop – #10 Znak wodny i odliczanie czasu na karcie produktowej.

Po krótkiej przerwie powracamy do testowania modułów. Jak się okazuje kilku naszych Klientów skorzystało z tej serii gdy podejmowali decyzję odnośnie wyboru różnych funkcjonalności 🙂 Miło mi to słyszeć. Dziś przedstawię Wam bardzo prosty i fajny moduł w PrestaShop, który wg mnie powinien mieć każdy sklep internetowy chcący w interesujący sposób promować swoje produkty. Będzie krótko ale konkretnie 🙂

Watermark And Countdown For Certain Products.

Moduł który możecie znaleźć pod powyższym linkiem robi w sumie tylko (albo i aż) dwie rzeczy. Za jego pomocą można wstawić:

  • Odliczanie na kartę produktową. Dzięki tej funkcjonalności możesz ustawić konkretną datę (razem z godziną) od kiedy do kiedy ma trwać odliczanie. O zaletach takiej możliwości nie trzeba chyba mówić. Promocje czasowe na konkretne produkty mogą stać się nie lada gratką dla klientów. Uzupełnieniem tej opcji jest to o czym piszę poniżej.

 

Konfiguracja

 

  • Dowolny znak wodny na zdjęcie produktowe. Może to być logo, stempel z informacją o obniżce czy cokolwiek sobie wymyślisz. Dzięki temu będziesz mógł wyróżnić produkt lub część produktów. W połączeniu ze wspomnianym wcześniej odliczaniem daje to naprawdę ciekawe i przydatne narzędzie promocyjne.

 

Konfiguracja

I tak dla wyjaśnienia. Nie chodzi tu o znak wodny który wstawia się hurtem na zdjęcia w celu zabezpieczania zdjęć produktów. Niestety sklepy które posiadają świetnej jakości własne zdjęcia są często okradane przez konkurencję. Na szczęście PrestaShop ma w standardzie funkcję która pozwala je wstawić. Domyślnie jest ona wyłączona, ale wystarczy ją znaleźć w panelu i uruchomić.

Reasumują moduł i jest bardzo prosty w obsłudze i w sumie w całkiem niezłej cenie (49,99 e). Będziemy go instalować niedługo u jednego z klientów. Jeśli Wy również chcielibyście go u siebie mieć, zapraszam do kontaktu. Pomożemy w konfiguracji.

Znak wodny i odliczanie

Zapraszamy do kontaktu


Mariusz Korzeniecki

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.