Test modułów PrestaShop – #10 Znak wodny i odliczanie czasu na karcie produktowej.

Po krótkiej przerwie powracamy do testowania modułów. Jak się okazuje kilku naszych Klientów skorzystało z tej serii gdy podejmowali decyzję odnośnie wyboru różnych funkcjonalności 🙂 Miło mi to słyszeć. Dziś przedstawię Wam bardzo prosty i fajny moduł w PrestaShop, który wg mnie powinien mieć każdy sklep internetowy chcący w interesujący sposób promować swoje produkty. Będzie krótko ale konkretnie 🙂

Watermark And Countdown For Certain Products.

Moduł który możecie znaleźć pod powyższym linkiem robi w sumie tylko (albo i aż) dwie rzeczy. Za jego pomocą można wstawić:

  • Odliczanie na kartę produktową. Dzięki tej funkcjonalności możesz ustawić konkretną datę (razem z godziną) od kiedy do kiedy ma trwać odliczanie. O zaletach takiej możliwości nie trzeba chyba mówić. Promocje czasowe na konkretne produkty mogą stać się nie lada gratką dla klientów. Uzupełnieniem tej opcji jest to o czym piszę poniżej.

 

Konfiguracja

 

  • Dowolny znak wodny na zdjęcie produktowe. Może to być logo, stempel z informacją o obniżce czy cokolwiek sobie wymyślisz. Dzięki temu będziesz mógł wyróżnić produkt lub część produktów. W połączeniu ze wspomnianym wcześniej odliczaniem daje to naprawdę ciekawe i przydatne narzędzie promocyjne.

 

Konfiguracja

I tak dla wyjaśnienia. Nie chodzi tu o znak wodny który wstawia się hurtem na zdjęcia w celu zabezpieczania zdjęć produktów. Niestety sklepy które posiadają świetnej jakości własne zdjęcia są często okradane przez konkurencję. Na szczęście PrestaShop ma w standardzie funkcję która pozwala je wstawić. Domyślnie jest ona wyłączona, ale wystarczy ją znaleźć w panelu i uruchomić.

Reasumują moduł i jest bardzo prosty w obsłudze i w sumie w całkiem niezłej cenie (49,99 e). Będziemy go instalować niedługo u jednego z klientów. Jeśli Wy również chcielibyście go u siebie mieć, zapraszam do kontaktu. Pomożemy w konfiguracji.

Znak wodny i odliczanie

Zapraszamy do kontaktu


Mariusz Korzeniecki

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

O nas

Dih.pl istnieje od 2004 r. i jako agencja e-commerce od samego początku oferuje kompleksowe usługi w tej branży. Zachowując rozsądne proporcje jakości i ceny w szybkim tempie zdobyliśmy uznanie kolejnych klientów. Naszą misją jest zapewnienie swoim obecnym i przyszłym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług poprzez stały rozwój. Oferujemy tez najkorzystniejsze na rynku kompleksowe rozwiązania z dziedziny Internetu.

Dowiedz sie o nas wiecej >>

Kontakt

  • DiH.pl Sp. z o.o. Wolności 274, 41-800 Zabrze
  • Infolinia: +48 32 750 82 18 (900-1600)
    Dział Handlowy: 0 880 707 707 (900-1600)
  • E-mail: biuro@dih.pl / formularz kontaktowy

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS!
...lub zadzwoń: 880 707 707
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą
Wiadomość została wysłana :)