Ciekawe kreacje graficzne #4 – Dla dorosłych.

Co by piątek szybciej mijał zapraszam na najnowszą porcję kreatywnych kampanii graficznych. Dziś będzie trochę mocniej i przede wszystkim dla dorosłych.

No chance to meet!

Plakaty z takimi hasłami zostały przygotowane dla producenta prezerwatyw Instinct przez ukraińską agencję Geometry Global. No po prostu genialne 🙂

Strzeż niewinność swoich dzieci.

Pamiętaj o blokadzie rodzicielskiej na swoich urządzeniach z dostępem do sieci. Nieważne czy jest to telefon, tablet czy laptop. Coraz częściej zapominamy o tym a nasze dzieci bez ograniczeń surfują potem po tym wielkim śmietnisku jakim jest Internet. Nie dziwmy się potem gdy w pokoju dziecięcym zobaczymy takie oto obrazki. Kampanię na zlecenie włoskiej organizacji Associazione Pollicino stworzyła włoska agencja Hi! Comunicazione.

One shot is enough.

Bardzo ciekawa kampania UNICEF, która zdobyła Złotego Lwa w kategorii Prasa i Outdoor na zeszłorocznym Festival of Creativity 2015 w Cannes. Projekt porusza problem tzw. „cyber bullying” czyli znęcania się w cyberprzestrzeni. Jest on na tyle poważny że staje się powoli jednym z głównych powodów depresji i samobójstw wśród młodzieży. Kreacje przedstawiają „plutony egzekucyjne” ze smartfonami. Mocne. Agencja Prolam Young & Rubicam.

Zobacz ile zaoszczędzisz…

jeśli będziesz używał prezerwatyw firmy Cupid 🙂 Myślę, że prorodzinne organizacje mogłyby się trochę przyczepić do tej kreacji. Z drugiej strony trzeba być świadomym rodzicem 🙂

Cupid


Mariusz Korzeniecki

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

O nas

Dih.pl istnieje od 2004 r. i jako agencja e-commerce od samego początku oferuje kompleksowe usługi w tej branży. Zachowując rozsądne proporcje jakości i ceny w szybkim tempie zdobyliśmy uznanie kolejnych klientów. Naszą misją jest zapewnienie swoim obecnym i przyszłym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług poprzez stały rozwój. Oferujemy tez najkorzystniejsze na rynku kompleksowe rozwiązania z dziedziny Internetu.

Dowiedz sie o nas wiecej >>

Kontakt

  • DiH.pl Sp. z o.o. Wolności 274, 41-800 Zabrze
  • Infolinia: +48 32 750 82 18 (900-1600)
    Dział Handlowy: 0 880 707 707 (900-1600)
  • E-mail: biuro@dih.pl / formularz kontaktowy

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS!
...lub zadzwoń: 880 707 707
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą
Wiadomość została wysłana :)