Test modułów PrestaShop – #19 Jak efektywnie zarządzać kombinacjami produktów w PrestaShop.

Jeśli masz w swoim sklepie produkty, które posiadają mnóstwo kombinacji (różne materiały, kolory, dodatki) to standardowa funkcjonalność w PrestaShop może mieć z tym niemały kłopot. Kilka milionów opcji wyboru może przyprawić o zawrót głowy nie tylko Ciebie, ale i system na którym pracujesz.  Z pomocą przychodzi wtedy dodatkowy moduł o którym chciałbym dziś kilka słów napisać i do którego stworzyliśmy poradnik na naszym kanale YouTube – oneBusinessTV.

„Czarodziej” do zadań specjalnych.

Moduł Attribute Wizard Pro, bo o nim mowa, zmienia działanie atrybutów w sklepie, pozwalając na znacznie większą liczbę kombinacji niż w domyślnym oprogramowaniu. Weźmy dla przykładu taki sklep meblowy, w którym dany mebel może być wykonany z 5 typów drewna, które są dostępne w 20 różnych kolorach. Dochodzi tu jeszcze obicie z 20 różnych tkanin, które również dostępne są w 40 kolorach. A jak dodamy do tego różnego rodzaju dodatki czy rozmiary i to w jaki sposób to wszystko jeszcze wpłynie na cenę to liczba kombinacji mebla sięgnąć może nawet 2 miliony. Ogromny wybór dla klienta i jeszcze większe obciążenie dla sklepu.

W takich przypadkach niezastąpiony staje się właśnie moduł Attribute Wizard Pro, który pomoże Ci w bardzo intuicyjny sposób zarządzać wszystkimi atrybutami i kombinacjami, dzięki czemu Twój klient łatwiej będzie mógł wybrać interesujący go produkt w najdogodniejszej dla siebie kombinacji. Więcej w poniższym filmiku.

Efektywne zarządzanie kombinacjami produktów w PrestaShop (moduł Attribute Wizard Pro)

Warto wspomnieć, że moduł ma jeszcze kilka dodatkowych funkcjonalności, takich jak kopiowanie listy kombinacji atrybutów pomiędzy produktami, kategoriami, producentami i dostawcami.

Moduł ten był wybierany przez wielu naszych klientów. Jeśli i Wy chcielibyście go mieć u siebie, chętnie zajmiemy się jego instalacją i konfiguracją.

Kontakt do DiH.pl


Mariusz Korzeniecki

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.