Test modułów PrestaShop – #19 Jak efektywnie zarządzać kombinacjami produktów w PrestaShop.

Jeśli masz w swoim sklepie produkty, które posiadają mnóstwo kombinacji (różne materiały, kolory, dodatki) to standardowa funkcjonalność w PrestaShop może mieć z tym niemały kłopot. Kilka milionów opcji wyboru może przyprawić o zawrót głowy nie tylko Ciebie, ale i system na którym pracujesz.  Z pomocą przychodzi wtedy dodatkowy moduł o którym chciałbym dziś kilka słów napisać i do którego stworzyliśmy poradnik na naszym kanale YouTube – oneBusinessTV.

„Czarodziej” do zadań specjalnych.

Moduł Attribute Wizard Pro, bo o nim mowa, zmienia działanie atrybutów w sklepie, pozwalając na znacznie większą liczbę kombinacji niż w domyślnym oprogramowaniu. Weźmy dla przykładu taki sklep meblowy, w którym dany mebel może być wykonany z 5 typów drewna, które są dostępne w 20 różnych kolorach. Dochodzi tu jeszcze obicie z 20 różnych tkanin, które również dostępne są w 40 kolorach. A jak dodamy do tego różnego rodzaju dodatki czy rozmiary i to w jaki sposób to wszystko jeszcze wpłynie na cenę to liczba kombinacji mebla sięgnąć może nawet 2 miliony. Ogromny wybór dla klienta i jeszcze większe obciążenie dla sklepu.

W takich przypadkach niezastąpiony staje się właśnie moduł Attribute Wizard Pro, który pomoże Ci w bardzo intuicyjny sposób zarządzać wszystkimi atrybutami i kombinacjami, dzięki czemu Twój klient łatwiej będzie mógł wybrać interesujący go produkt w najdogodniejszej dla siebie kombinacji. Więcej w poniższym filmiku.

Efektywne zarządzanie kombinacjami produktów w PrestaShop (moduł Attribute Wizard Pro)

Warto wspomnieć, że moduł ma jeszcze kilka dodatkowych funkcjonalności, takich jak kopiowanie listy kombinacji atrybutów pomiędzy produktami, kategoriami, producentami i dostawcami.

Moduł ten był wybierany przez wielu naszych klientów. Jeśli i Wy chcielibyście go mieć u siebie, chętnie zajmiemy się jego instalacją i konfiguracją.

Kontakt do DiH.pl


Mariusz Korzeniecki

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

O nas

Dih.pl istnieje od 2004 r. i jako agencja e-commerce od samego początku oferuje kompleksowe usługi w tej branży. Zachowując rozsądne proporcje jakości i ceny w szybkim tempie zdobyliśmy uznanie kolejnych klientów. Naszą misją jest zapewnienie swoim obecnym i przyszłym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług poprzez stały rozwój. Oferujemy tez najkorzystniejsze na rynku kompleksowe rozwiązania z dziedziny Internetu.

Dowiedz sie o nas wiecej >>

Kontakt

  • DiH.pl Sp. z o.o. Wolności 274, 41-800 Zabrze
  • Infolinia: +48 32 750 82 18 (900-1600)
    Dział Handlowy: 0 880 707 707 (900-1600)
  • E-mail: biuro@dih.pl / formularz kontaktowy

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS!
...lub zadzwoń: 880 707 707
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą
Wiadomość została wysłana :)