Nasze realizacje #15 – Niemiecki sklep meblowy Notoria.de

W sieci można już trafić na nasze najnowsze „dziecko” czyli Notoria.de. I jeśli dobrze liczę jest to już szósty sklep meblowy nad którym pracowaliśmy (a kolejny jest na warsztacie!). Coś chyba mamy po drodze z tą branżą. 🙂 Trzeba też uczciwie przyznać, że bardzo fajnie się nam pracuje przy takich projektach, a doświadczenie które zbieramy przy nich rzeczywiście pomaga nam przy następnych, meblowych realizacjach.

Notoria.de jest dla nas o tyle ważnym, że jest to nasz pierwszy sklep internetowy, który działa poza granicami Polski. Klientem jest niemiecki producent ręcznie robionych mebli stalowych. Właścicielka od początku chciała aby projekt był dopieszczony pod każdym względem stąd też jej wytyczne były niezwykle drobiazgowe. W efekcie tej współpracy otrzymaliśmy naprawdę interesujący efekt.

Realizacja.

Jak widać na załączonych obrazkach kolorystyka sklepu raczej… stonowana. 🙂 Mamy tu właściwie tylko biel oraz czerń w kilku odcieniach. Projekt dotyczy w końcu mebli stalowych co niejako kojarzy się z surowym klimatem. Na szczęście mieliśmy do wykorzystania sporo zdjęć o ciepłej barwie co finalnie przyniosło nam świetny kontrast.

Budowa strony głównej oraz układ podstron są niezwykle proste i funkcjonalne. Żadnych zbędnych efektów czy niepotrzebnych przycisków. Warto tu tylko wspomnieć o opcjach kolorystycznych dla mebli. Zainstalowaliśmy tu dodatkowy moduł atrybutów, który pozwala zobaczyć jak np. łóżko będzie wyglądało w różnych kolorach.

Chcesz taki sklep? (nieważne w jakiej branży) Napisz.

Kontakt do DiH.pl


Mariusz Korzeniecki

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

O nas

Dih.pl istnieje od 2004 r. i jako agencja e-commerce od samego początku oferuje kompleksowe usługi w tej branży. Zachowując rozsądne proporcje jakości i ceny w szybkim tempie zdobyliśmy uznanie kolejnych klientów. Naszą misją jest zapewnienie swoim obecnym i przyszłym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług poprzez stały rozwój. Oferujemy tez najkorzystniejsze na rynku kompleksowe rozwiązania z dziedziny Internetu.

Dowiedz sie o nas wiecej >>

Kontakt

  • DiH.pl Sp. z o.o. Wolności 274, 41-800 Zabrze
  • Infolinia: +48 32 750 82 18 (900-1600)
    Dział Handlowy: 0 880 707 707 (900-1600)
  • E-mail: biuro@dih.pl / formularz kontaktowy

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS!
...lub zadzwoń: 880 707 707
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą
Wiadomość została wysłana :)