Test modułów PrestaShop – #22 Jak uatrakcyjnić menu główne w Twoim sklepie?

Jednym z najpopularniejszych filmów na naszym kanale YouTube jest niewątpliwie ten odnoszący się do testu modułu Attribute Wizard Pro. Okazuje się, że wielu posiadaczy decyduje się na zakup tego rozwiązania a nasz filmik pomaga podjąć taką decyzję. Niezmiernie cieszy nas taki stan i dlatego zabraliśmy się opisywanie kolejnych popularnych modułów.

Niejednokrotnie podczas rozmów z klientami spotykamy się z opinią, że standardowe menu główne w PrestaShop ma niewystarczające możliwości. Owszem, działa to poprawnie i sklep będzie funkcjonował poprawnie bez zmian w tym obszarze, ale dziś tak właściciele sklepów jak i ich klienci często chcą czegoś więcej. I tu z pomocą może przyjść dodatkowy moduł, który może niezwykle uatrakcyjnić menu. Jest ich trochę dostępnych na oficjalnym rynku Addons PrestaShop, ale my zdecydowaliśmy się przyjrzeć temu najpopularniejszemu.

Advanced Top Menu.

Jest to najogólniej rzecz ujmując, rozbudowany kreator responsywnego menu głównego (Advanced Top Menu – Responsive), który pozwala na uproszczenie nawigacji oraz na zwiększenie ergonomii strony poprzez możliwość jego rozbudowania. To tak w skrócie. O tym ,w jaki sposób to robi i jakie ma możliwości dowiecie się już z poniższego filmu.

Wdrożeniem modułu zająć się możemy rzecz jasna my. Instalacja owszem nie jest może trudna, ale odpowiednie skonfigurowanie tego lepiej zostawić specjalistom. Miewaliśmy już takich klientów, którzy byli przekonani że poradzą sobie sami a potem musieliśmy niemalże ratować ich sklep. 🙂

Czekam jak zwykle na Wasze propozycje do testów.


Mariusz Korzeniecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

O nas

Dih.pl istnieje od 2004 r. i jako agencja e-commerce od samego początku oferuje kompleksowe usługi w tej branży. Zachowując rozsądne proporcje jakości i ceny w szybkim tempie zdobyliśmy uznanie kolejnych klientów. Naszą misją jest zapewnienie swoim obecnym i przyszłym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług poprzez stały rozwój. Oferujemy tez najkorzystniejsze na rynku kompleksowe rozwiązania z dziedziny Internetu.

Dowiedz sie o nas wiecej >>

Kontakt

  • DiH.pl Sp. z o.o. Wolności 274, 41-800 Zabrze
  • Infolinia: +48 32 750 82 18 (900-1600)
    Dział Handlowy: 0 880 707 707 (900-1600)
  • E-mail: biuro@dih.pl / formularz kontaktowy

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS!
...lub zadzwoń: 880 707 707
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą
Wiadomość została wysłana :)