Test modułów PrestaShop – #23 Jak indywidualnie spersonalizować produkt w sklepie?

Kolejny test modułu za który się wzięliśmy podyktowany był przede wszystkim naszymi obserwacjami. Zauważyliśmy bowiem, że coraz większą popularnością cieszą się sklepy sprzedające produkty które w pełni można personalizować (mamy sporo zapytań ofertowych w tym temacie). Chodzi tu np. o akcesoria do smartfonów czy koszulki z nadrukami. Temat bardzo ciekawy i jak się okazuje nie wymaga tworzenia indywidualnych rozwiązań pod to. Gotowe moduły odpowiadające za to już są. PrestaShop ponownie pokazuje, że jest silnikiem rozbudowanym i bardzo otwartym.

Product Customization

Moduł ten pozwala przygotować w pełni konfigurowalny produkt, dzięki czemu klient końcowy otrzyma coś co sam sobie praktycznie skomponuje. Na filmie widać go na przykładzie sklepu z obudowami do smartfonów choć naturalnie można go wykorzystać praktycznie w każdej branży.

I tak jako klient masz możliwość dodawania i edytowania czcionek, ich kolorów i sposobu nałożenia, dodawać obrazy z galerii obrazów, uploadować własne grafiki oraz oczywiście dowolnie, intuicyjnie dostosowywać zastosowane elementy na produkcie poglądowym. W zależności od wybranych atrybutów i ich sposobu użycia można rzecz jasna zastosowywać doliczanie kosztów do produktu.

Jeśli będziesz zainteresowany tym modułem a nie bardzo wiesz jak go skonfigurować, możemy Ci w tym oczywiście pomóc.

Masz pomysł na test jakiegoś rozwiązania? Zostaw komentarz pod wpisem. Przyjrzymy się mu.


Mariusz Korzeniecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

O nas

Dih.pl istnieje od 2004 r. i jako agencja e-commerce od samego początku oferuje kompleksowe usługi w tej branży. Zachowując rozsądne proporcje jakości i ceny w szybkim tempie zdobyliśmy uznanie kolejnych klientów. Naszą misją jest zapewnienie swoim obecnym i przyszłym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług poprzez stały rozwój. Oferujemy tez najkorzystniejsze na rynku kompleksowe rozwiązania z dziedziny Internetu.

Dowiedz sie o nas wiecej >>

Kontakt

  • DiH.pl Sp. z o.o. Wolności 274, 41-800 Zabrze
  • Infolinia: +48 32 750 82 18 (900-1600)
    Dział Handlowy: 0 880 707 707 (900-1600)
  • E-mail: biuro@dih.pl / formularz kontaktowy

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS!
...lub zadzwoń: 880 707 707
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą
Wiadomość została wysłana :)