Test pluginów WordPress – #1 System rezerwacji online.

Testowałem już kilka modułów do PrestaShop więc czas najwyższy sprawdzić co nam może zaoferować WordPress. Okazja dobra bo dostaliśmy zapytanie od Klienta na wtyczkę do strony na tym CMS-ie odpowiadającą za umawianie spotkań. Chodziło o zainstalowanie funkcjonalności pozwalającej użytkownikowi zarezerwować wcześniej wizytę online. Wtyczka Nakiedy okazała się bardzo fajnym rozwiązaniem, które nie dość że jest darmowe to dostępne jest w języku polskim (inne które znaleźliśmy nie były, a to była kluczowa kwestia w tym przypadku).

Rezerwacje online

Funkcje

Do najważniejszych funkcji zaliczyć należy:

 • Kalendarz rezerwacji dostępny dla pracownika i klientów.
 • Pełne informacje o klientach (historia rezerwacji i wizyt).
 • Całodobowa rezerwacja online.
 • Moduł ustawiania dni wolnych i nieobecności pracowników.
 • Automatyczne przypomnienia mailowe i SMS.
 • Statystyki, raporty.

Oto widok z panelu administracyjnego:

Lista specjalistów którzy mogą skorzystać z wtyczki jest na prawdę spora. Fryzjerzy, kosmetyczki, lekarze, hydraulicy, trenerzy oraz mnóstwo innych wolnych zawodów. Choć korzystać z modułu mogą śmiało również banki, hotele czy restauracje.

System rezerwacji opiera się już o technologię RWD więc bez problemu będzie wyświetlał się na wszystkich urządzeniach mobilnych. Na dodatek działa w „chmurze” wiec nie wymaga dodatkowego miejsca na serwerze.

Od niedawna oferuje również specjalną aplikację na Facebooku, dzięki której rezerwować wizyty można również poprzez ten portal.

Rezerwacja poprzez Facebooka

System jest darmowy dla jednego pracownika, jeśli jednak miałoby korzystać z niego więcej osób w Twojej firmie kosztuje to już 50 zł lub 100 zł za miesiąc. Co ważne deweloperzy oferują również 30-dniowy okres testowy.

Mimo, że instalacja wtyczki nie jest jakoś mocno skomplikowana to osobom które słabo poruszają się po WP nie radziłbym samodzielnej konfiguracji. Link do pobrania znajduje się tutaj. Choć lepiej to zlecić np. nam 🙂

Zapraszamy do kontaktu


Mariusz Korzeniecki

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

O nas

Dih.pl istnieje od 2004 r. i jako agencja e-commerce od samego początku oferuje kompleksowe usługi w tej branży. Zachowując rozsądne proporcje jakości i ceny w szybkim tempie zdobyliśmy uznanie kolejnych klientów. Naszą misją jest zapewnienie swoim obecnym i przyszłym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług poprzez stały rozwój. Oferujemy tez najkorzystniejsze na rynku kompleksowe rozwiązania z dziedziny Internetu.

Dowiedz sie o nas wiecej >>

Kontakt

 • DiH.pl Sp. z o.o. Wolności 274, 41-800 Zabrze
 • Infolinia: +48 32 750 82 18 (900-1600)
  Dział Handlowy: 0 880 707 707 (900-1600)
 • E-mail: biuro@dih.pl / formularz kontaktowy

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS!
...lub zadzwoń: 880 707 707
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą
Wiadomość została wysłana :)