Co piszczy w YouTube #22 Prima Aprilis 2016.

Jak co roku o tej porze czas na małe podsumowanie tego jak Internety obchodziły prima aprilis. Bardziej i mniej znane marki, tego dnia starają się jak mogą wpuścić w maliny rzesze internautów, co trzeba sobie już jasno powiedzieć – nie jest już takie proste. A jest o co walczyć. Dobry viral może zrobić wiele pozytywnego szumu co szybko zmieni się na zwiększenie świadomości o marce. Koniec końców o to przede wszystkim chodzi.

Niesamowite okulary od Google.

Wirtualna rzeczywistość coraz śmielej wchodzi w różne aspekty naszego życia. Dzięki niej rozrywka staje się bardziej interesująca dając więcej możliwości postrzegania. Google zwróciło jednak uwagę na to iż rozwijając przeróżne technologie zawsze stawiamy jakieś urządzenie między nami a światem. I nowe okulary Google Cardboard Plastic mają tę barierę zlikwidować. Pozwolić poczuć otaczającą nas rzeczywistość bardziej… realną. I trzeba przyznać, że przezroczyste okulary z plastiku, nie mające absolutnie żadnego zastosowania mogą sprawdzić się w tym znakomicie. 🙂 Zresztą zobaczcie sami.

 

Na stronie produktowej znajdziecie więcej informacji o tym rewolucyjnym gadżecie. Są dostępne różne wersje kolorów.

BMW z produktami dla dzieci.

Oto xDrive Baby Boots ze stajni BMW. Oryginalny design, dobra przyczepność, łatwiejsze utrzymanie balansu. Nie, tu nie chodzi o model zabawkowego auta dla maluchów a o buciki dla dzieci.:) Co ciekawe, spot wypuszczony z założenia jako żart jest tak naprawdę fajnym sygnałem marki, że dba o wszystkich, że ich produkty są najwyższej jakości i są bardzo bezpieczne. Bardzo fajny pomysł.

Panoramiczne oglądanie filmów na YouTube…

… ze Snoop Doggiem. 🙂 Tak. Od teraz każdy film na YouTube ma mieć opcję „SnoopaVison” która pozwoli obejrzeć go wersji sferycznej razem ze znanym raperem. Poczujemy jakbyśmy siedzieli obok niego i oglądali razem z nim to co jest na ekranie. No coś niesamowitego. 🙂 Szkoda że opcja jest dostępna póki co w wersji beta. Tutaj jest jednak kilka takich filmików. Dzięki przyciskowi w lewym górnym rogu ekranu można przeglądać film panoramicznie.

A na koniec jedna frytka w Burger Kingu.

No to chyba nawet nie wymaga  komentarza. 🙂

Jeśli widzieliście inne, primaaprilisowe żarty na YT śmiało wrzucajcie je w komentarzach.


Mariusz Korzeniecki

O Autorze

Jedna odpowiedź do “Co piszczy w YouTube #22 Prima Aprilis 2016.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

O nas

Dih.pl istnieje od 2004 r. i jako agencja e-commerce od samego początku oferuje kompleksowe usługi w tej branży. Zachowując rozsądne proporcje jakości i ceny w szybkim tempie zdobyliśmy uznanie kolejnych klientów. Naszą misją jest zapewnienie swoim obecnym i przyszłym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług poprzez stały rozwój. Oferujemy tez najkorzystniejsze na rynku kompleksowe rozwiązania z dziedziny Internetu.

Dowiedz sie o nas wiecej >>

Kontakt

  • DiH.pl Sp. z o.o. Wolności 274, 41-800 Zabrze
  • Infolinia: +48 32 750 82 18 (900-1600)
    Dział Handlowy: 0 880 707 707 (900-1600)
  • E-mail: biuro@dih.pl / formularz kontaktowy

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS!
...lub zadzwoń: 880 707 707
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą
Wiadomość została wysłana :)