DiH.pl Certyfikowaną Agencją PrestaShop!

Mimo że na blogu staram się tego zazwyczaj nie robić to tym razem chciałbym się trochę pochwalić. Po dość długich staraniach udało się nam, czyli firmie DiH.pl, dołączyć do grona Certyfikowanych Agencji PrestaShop. Sporo pracy nas to kosztowało i chyba mogę napisać że czujemy się trochę dumni:)

Co to oznacza? Dla Was, czyli naszych potencjalnych Klientów przede wszystkim pewność że silnik PrestaShop nie ma dla nas tajemnic. Potwierdza to tymi oto znaczkami obok i wizytówką na stronie sam twórca oprogramowania. Lata pracy na tym silniku i dziesiątki zrealizowanych sklepów dały nam zresztą solidne podstawy do tego. Samo więc Partnerstwo z PrestaShop to takie małe zwieńczenie tych kilku lat:) Dodam też, że podczas procesu zdobywania certyfikatu nauczyliśmy się również nowych rzeczy które będziemy mogli przełożyć na kolejne projekty.

Dla nas Partnerstwo daje zupełnie nowe możliwości. Póki co w Polsce ledwie garstka firm może poszczycić się takim certyfikatem i mimo że sprawa jest jeszcze dość świeża, już zaowocowało to rozpoczęciem prac nad dwoma sporymi sklepami.

Zacieramy więc ręce i zabieramy się do pracy! Póki co możecie zobaczyć co do tej pory zrealizowaliśmy i sprawdzić samą ofertę. A informacje o kolejnych projektach na pewno będziecie mogli znaleźć na naszym fanpejdżu.


Mariusz Korzeniecki

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

O nas

Dih.pl istnieje od 2004 r. i jako agencja e-commerce od samego początku oferuje kompleksowe usługi w tej branży. Zachowując rozsądne proporcje jakości i ceny w szybkim tempie zdobyliśmy uznanie kolejnych klientów. Naszą misją jest zapewnienie swoim obecnym i przyszłym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług poprzez stały rozwój. Oferujemy tez najkorzystniejsze na rynku kompleksowe rozwiązania z dziedziny Internetu.

Dowiedz sie o nas wiecej >>

Kontakt

  • DiH.pl Sp. z o.o. Wolności 274, 41-800 Zabrze
  • Infolinia: +48 32 750 82 18 (900-1600)
    Dział Handlowy: 0 880 707 707 (900-1600)
  • E-mail: biuro@dih.pl / formularz kontaktowy

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS!
...lub zadzwoń: 880 707 707
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą
Wiadomość została wysłana :)