dih.pl doceniony przez PrestaShop!

Wspominałem już przy okazji kilku innych wpisów, że od 2014 r. należymy do zaszczytnego grona Certyfikowanych Agencji PrestaShop. Zdobyliśmy dzięki temu sporo nowych doświadczeń, wiemy też na pewno więcej o tym silniku a wszystko to przekłada się na jeszcze bardziej profesjonalne podejście do projektów. Klienci również to doceniają. O czym świadczą oceny które otrzymujemy oraz zlecenia zza granicy. Ale ja nie o tym.

PrestaShop, o czym osoby nie związane z e-commerce pewnie nie wiedzą, ma bardzo interesujący system motywacyjny (a dokładniej punktowy) dla agencji, który daje nam nie tylko sporego kopa do działania ale i wymierne korzyści. I właśnie kilka dni temu, dowiedzieliśmy się że nasza praca została doceniona. Po podliczeniu punktów które zdobyliśmy w ostatnim półroczu udało nam się wskoczyć na kolejny poziom w hierarchii PrestaShop!  Z najniższego, zarezerwowanego dla początkujących agencji (tzw. Bronze) awansowaliśmy właśnie na poziom Silver. Dla osoby postronnej może nie jest to jakaś istotna i zrozumiała informacja, jednak dla nas jest to przede wszystkim docenienie naszych działań i realizacji (jedną ze składowych punktacji są pozytywne oceny od klientów). Daje to nam jasny sygnał, że zmierzamy dobrym kierunku. Nie wspominając już o większym prestiżu. 🙂


Mariusz Korzeniecki

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

O nas

Dih.pl istnieje od 2004 r. i jako agencja e-commerce od samego początku oferuje kompleksowe usługi w tej branży. Zachowując rozsądne proporcje jakości i ceny w szybkim tempie zdobyliśmy uznanie kolejnych klientów. Naszą misją jest zapewnienie swoim obecnym i przyszłym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług poprzez stały rozwój. Oferujemy tez najkorzystniejsze na rynku kompleksowe rozwiązania z dziedziny Internetu.

Dowiedz sie o nas wiecej >>

Kontakt

  • DiH.pl Sp. z o.o. Wolności 274, 41-800 Zabrze
  • Infolinia: +48 32 750 82 18 (900-1600)
    Dział Handlowy: 0 880 707 707 (900-1600)
  • E-mail: biuro@dih.pl / formularz kontaktowy

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS!
...lub zadzwoń: 880 707 707
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą
Wiadomość została wysłana :)