dih.pl jako Sponsor strony WWW klubu piłkarskiego z Bolesławca!

Może tego zbytnio nie widać, ale oprócz sklepów internetowych które bądź co bądź ostatnimi czasy przeważają na naszym warsztacie robimy również strony WWW. Jedna z nich właśnie ujrzała światło dzienne.

Na ogłoszenie Pana Maćka trafiliśmy na portalu Oferia.pl. Zlecenie miało dotyczyć odświeżenia strony klubowej zespołu piłkarskiego BKS Bolesławiec. Klub z 60-letnią tradycją, wychowankami którzy grywali w najlepszych polskich klubach. Zapowiadało się ciekawie. Wykonałem telefon, odebrał wspomniany Pan Maciek. Były rozmowy, maile. Okazało się że zespół boryka się z wieloma problemami, czyli brakiem pieniędzy, małym zainteresowanie władz miejskich. Podjęto w końcu decyzję aby wycofać drużynę seniorów z rozgrywek… W sumie sytuacja jak w 90% rodzimych klubów z najniższych lig. Na szczęście znalazło się kilku zapaleńców, którzy postanowili się nie poddać. Skupiono się na młodzieży, zainwestowano w marketing no i postanowiono odświeżyć przestarzałą stronę internetową. I tu wszedł dih.pl. 🙂 Jako że temat przypadł nam do gustu stronę postanowiliśmy wykonać nieodpłatnie (na zasadzie sponsoringu). Jako wielcy fani piłki nożnej, również w lokalnym wydaniu (praktycznie wszyscy z naszej ekipy pochodzimy z małych miejscowości), pomyśleliśmy że fajnie będzie dołożyć naszą cegiełkę do takiej inicjatywy. Szczególnie, że dotyczy ona dzieci i młodzieży.

Realizacja

Projekt nie był jakoś mocno skomplikowany. Widzieliśmy jak wyglądała stara strona, otrzymaliśmy konkretną specyfikację jak ma wyglądać nowa i zabraliśmy się do pracy. Wdrożenie oczywiście w oparciu o WordPress, który po krótkich szkoleniach zleceniodawca dość sprawnie przyswoił. Poprzedni CMS (dedykowany) już dawno przestał być rozwijany stąd przesiadka na WP dała dużo więcej możliwości.

Na górnym screenie widać różnicę między obiema stronami. A tak to mniej więcej wygląda teraz.

Wydaje nam się, że zmiana jest jak najbardziej na plus. A Wam? W razie zainteresowania naszymi usługami zachęcam do kontaktu.

Kontakt do DiH.pl


Mariusz Korzeniecki

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

O nas

Dih.pl istnieje od 2004 r. i jako agencja e-commerce od samego początku oferuje kompleksowe usługi w tej branży. Zachowując rozsądne proporcje jakości i ceny w szybkim tempie zdobyliśmy uznanie kolejnych klientów. Naszą misją jest zapewnienie swoim obecnym i przyszłym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług poprzez stały rozwój. Oferujemy tez najkorzystniejsze na rynku kompleksowe rozwiązania z dziedziny Internetu.

Dowiedz sie o nas wiecej >>

Kontakt

  • DiH.pl Sp. z o.o. Wolności 274, 41-800 Zabrze
  • Infolinia: +48 32 750 82 18 (900-1600)
    Dział Handlowy: 0 880 707 707 (900-1600)
  • E-mail: biuro@dih.pl / formularz kontaktowy

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS!
...lub zadzwoń: 880 707 707
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą
Wiadomość została wysłana :)