dih.pl kolejny rok Certyfikowaną Agencją PrestaShop.

Już po raz trzeci mogę z dumą donieść, że przedłużyliśmy o kolejny rok współpracę z PrestaShop i nadal możemy przedstawiać się jako Certyfikowana Agencja. Formalności zostały dopełnione a kilka dni temu, dwóch naszych programistów ukończyło z sukcesem oficjalne szkolenie. Tak więc pełni pozytywnych emocji wkraczamy w rok 2017 r. 🙂

Szkolenie.

Ukończony przez naszych kolegów kurs, dotyczył wdrażania sklepów internetowych w oparciu o najnowszą wersję silnika – 1.7. Robert i Damian dogłębnie poznali najważniejsze różnice między wersją poprzednią (1.6) a obecną. Dowiedzieli się jak adaptować moduły oraz szablony do wymagań nowej Presty oraz poznali najlepsze praktyki deweloperskie, mające na celu tworzenie sklepów najwyższej jakości. Chłopaki zgodnie twierdzą, że wiedza którą wynieśli zaprocentuje w kolejnych wdrożeniach.

Współpraca z PrestaShop nieustannie daje nam dużego kopa. Nowi klienci, rynki zbytu, kolejne zrealizowane sklepy internetowe – to wszystko przekłada się na ogromne doświadczenie, które zbieramy na wielu płaszczyznach.

Lepszego prezentu na Gwiazdkę nie mogliśmy sobie wymarzyć. 🙂


Mariusz Korzeniecki

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

O nas

Dih.pl istnieje od 2004 r. i jako agencja e-commerce od samego początku oferuje kompleksowe usługi w tej branży. Zachowując rozsądne proporcje jakości i ceny w szybkim tempie zdobyliśmy uznanie kolejnych klientów. Naszą misją jest zapewnienie swoim obecnym i przyszłym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług poprzez stały rozwój. Oferujemy tez najkorzystniejsze na rynku kompleksowe rozwiązania z dziedziny Internetu.

Dowiedz sie o nas wiecej >>

Kontakt

  • DiH.pl Sp. z o.o. Wolności 274, 41-800 Zabrze
  • Infolinia: +48 32 750 82 18 (900-1600)
    Dział Handlowy: 0 880 707 707 (900-1600)
  • E-mail: biuro@dih.pl / formularz kontaktowy

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS!
...lub zadzwoń: 880 707 707
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą
Wiadomość została wysłana :)