Dih.pl z platynową odznaką PrestaShop!

Nie często się chwalę na łamach bloga ale takim newsem aż szkoda się nie podzielić. Ale po kolei. Otóż PrestaShop, regularnie co pół roku przeprowadza wśród swoich Certyfikowanych Agencji weryfikację prowadzonych przez nich działań na rzecz rozwoju i promowania tegoż silnika. Sprawdza m.in. również ich poziom wiedzy (obowiązkowe szkolenia) oraz analizuje wdrożenia sklepów internetowych które zrobili. Finalnie, po takiej ewaluacji przyznaje punkty w tzw. scoringu, który jest podstawą do przyznania odpowiednich odznak. Dostępne są takie oto odznaki:

  • Brązowa (2 – 10 tys. pkt.)
  • Srebrna (10 – 17 tys pkt.)
  • Złota (17 – 25 tys. pkt.)
  • Platynowa (powyżej 25 tys. pkt.)

Wynik ostatniego podsumowania za 2018 r. przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania! Otóż otrzymaliśmy aż 33 750 pkt. co pozwoliło nam osiągnąć po raz pierwszy najwyższą dostępną odznakę, czyli Platynę. Co ważne, w chwili obecnej jesteśmy jedyną taka Agencja w Polsce a na świecie jest ich tylko kilkanaście.

Z roku na rok staraliśmy się mieć coraz to większy wkład w promowanie Presty gdyż uważamy, że jest świetną i niezwykle funkcjonalną platformą sprzedażową. Mówimy o tym dość często tak na blogu jak i na naszym kanale poradnikowym na YouTube.

Jest to dla nas ogromne wyróżnienie. Dzięki niemu mamy jasny sygnał od twórców tego najpopularniejszego na świecie e-commercowego oprogramowania iż robimy dobrą robotę w tym temacie.

Dziękujemy!


Mariusz Korzeniecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

O nas

Dih.pl istnieje od 2004 r. i jako agencja e-commerce od samego początku oferuje kompleksowe usługi w tej branży. Zachowując rozsądne proporcje jakości i ceny w szybkim tempie zdobyliśmy uznanie kolejnych klientów. Naszą misją jest zapewnienie swoim obecnym i przyszłym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług poprzez stały rozwój. Oferujemy tez najkorzystniejsze na rynku kompleksowe rozwiązania z dziedziny Internetu.

Dowiedz sie o nas wiecej >>

Kontakt

  • DiH.pl Sp. z o.o. Wolności 274, 41-800 Zabrze
  • Infolinia: +48 32 750 82 18 (900-1600)
    Dział Handlowy: 0 880 707 707 (900-1600)
  • E-mail: biuro@dih.pl / formularz kontaktowy

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS!
...lub zadzwoń: 880 707 707
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą
Wiadomość została wysłana :)