Nasze realizacje #13 – Sklep meblowy Brysch.

Tak przyglądam się naszemu portfolio i zauważam, że coraz więcej tam projektów z branży wnętrzarskiej. Są dwa sklepy internetowe z oświetleniem, sklep z płytkami ceramicznymi, ze zlewozmywakami, wkładami kominkowymi, sklep z sofami a teraz dochodzi już czwarty sklep z meblami, który to dziś chciałbym Wam przybliżyć. Tak, zdecydowanie robimy się specjalistami w tej branży 🙂

mebleBrysch.pl oferuje drewniane meble na wymiar prosto od producenta. Ten zgłosił się do nas jakiś czas temu by odświeżyć całość, czyli kompletnie zmienić design strony oraz przygotować nowe logo. Po krótkich negocjacjach zabraliśmy się, więc do pracy.

Realizacja.

Sklep zrealizowano w ramach naszego pakietu Standard. Teoretycznie w grę wchodziła więc tylko indywidualna aranżacja graficzna strony głównej. Reszta podstron miała zostać oparta o aktualną siatkę PrestaShop jednak dokonano tam kilku modyfikacji. Jak widać wyszło to naprawdę fajnie.

Jednak najciekawszą rzeczą w sklepie jest zaprojektowany indywidualnie kalkulator umożliwiający dowolne konfigurowanie zamawianego produktu. Nie jest to standardowe rozwiązanie i narzędzie to trzeba było stworzyć. Wygląda ono tak:

Konfigurator produktowy

Zasada działania jest dość prosta. Konfiguracja odbywa się w czasie rzeczywistym, więc na bieżąco możemy śledzić zmieniającą się cenę. Produkty na stronie posiadają swoją cenę wyjściową, stanowiącą podstawę zamówienia, a cała reszta składająca się z atrybutów dodatkowych ma wpływ na finalną kwotę. Tak skonfigurowany produkt trafia do bazy jako nowe zamówienie.

Wdrożenie w pakiecie Standard obejmowało:

  • Opracowanie, projekt logotypu.
  • Przygotowanie wersji graficznej strony głównej i podstron.
  • Cięcie, kodowanie XHTML i CSS, implementację kodu w strukturze plików PrestaShop.
  • Implementację dedykowanych modułów wzbogacających zarządzanie i część prezentacyjną sklepu.

A tak wyglądała stara wersja sklepu.

Stara wersja sklepu meblebrysch.pl

Jak Wasze wrażenia? 🙂


Mariusz Korzeniecki

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

O nas

Dih.pl istnieje od 2004 r. i jako agencja e-commerce od samego początku oferuje kompleksowe usługi w tej branży. Zachowując rozsądne proporcje jakości i ceny w szybkim tempie zdobyliśmy uznanie kolejnych klientów. Naszą misją jest zapewnienie swoim obecnym i przyszłym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług poprzez stały rozwój. Oferujemy tez najkorzystniejsze na rynku kompleksowe rozwiązania z dziedziny Internetu.

Dowiedz sie o nas wiecej >>

Kontakt

  • DiH.pl Sp. z o.o. Wolności 274, 41-800 Zabrze
  • Infolinia: +48 32 750 82 18 (900-1600)
    Dział Handlowy: 0 880 707 707 (900-1600)
  • E-mail: biuro@dih.pl / formularz kontaktowy

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS!
...lub zadzwoń: 880 707 707
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą
Wiadomość została wysłana :)