Poradnik PrestaShop 1.6 – 1# Strona główna.

W zeszłym roku, przez kilka tygodni prezentowałem Wam na łamach bloga kilka poradników z naszego kanału na YouTube dotyczących PrestaShop 1.5. Jak wiadomo silnik jest obecnie dostępny już w wersji 1.6 więc czas na małą aktualizację. Dziś chciałbym pokazać Wam nasz pierwszy z najnowszej serii filmik, przedstawiający ogólne zapoznanie się z funkcjonalnościami strony głównej przykładowego sklepu (na domyślnym szablonie) opartego o aktualną Prestę.

Strona główna PrestaShop.

Bez dwóch zdań wersja 1.6 to ogromny skok jeśli chodzi o wygląd strony głównej. I mimo że zasady działania poszczególnych sekcji pozostały bez zmian to gołym okiem widać jak zmienił się ich układ. W poniższym poradniku omówiliśmy rozłożenie elementów oraz opcje ich konfiguracji, a także największe różnice między obiema wersjami silnika. Dowiemy się również o nowych możliwościach najważniejszych elementów strony.

Tutaj możecie sobie porównać wygląd strony głównej z wersji 1.5.

Jeśli chcielibyście poznać jakieś konkretne funkcjonalności aktualnej wersji silnika PrestaShop zapraszamy do pozostawienia propozycji w komentarzach.


Mariusz Korzeniecki

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.