Nasze realizacje – 5# Gospy.pl.

Do realizacji tego projektu podchodziliśmy ze szczególnym zainteresowaniem. Nie co dzień bowiem zdarza nam się tworzyć sklep internetowy z artykułami… szpiegowskimi 🙂 Niczym więc James… nie, nie, nie. Żadnych wstawek bondowskich nie będzie. Chociaż jakieś odwołanie w sumie jest – jakby nie patrzeć była to ciężka, ale i bardzo przyjemna praca. Dla DiH.pl był to niewątpliwie nowy teren jeśli chodzi o branżę sklepów, ale myślę że całkiem fajnie wyszedł nam efekt finalny. Zresztą oceńcie sami.

Realizacja

Jeśli chodzi o layout to jak zwykle o opinię poprosiliśmy Kolegę Mariusza, który odpowiada u nas za wszystkie prace graficzne w naszej firmie 🙂

Od samego początku realizację tego projektu sugerowała ogólna koncepcja kompozycji oraz sztywne ramy narzucone przez Klienta dotyczące kolorystyki logotypu. Właśnie od tego elementu rozpoczęliśmy projektowanie i to on stał się wyznacznikiem, którą drogę estetyki graficznej wybrać. Przestrzeń wizualna oparta o ciemny nagłówek i spoglądający logotyp, charakter tajemniczości. Wiedzieliśmy, ze to dobry kierunek a i Klientowi przypadło to do gustu. Kompozycja i rozmieszczenie elementów na sklepie skłaniała do trzymania się standardów. Nie znaczy to jednak że poszliśmy schematem. Skupiliśmy się na jak najłatwiejszym dotarciu z produktem do użytkownika. Dlatego można znaleźć w sklepie rozbudowane menu z ikonami ułatwiającymi nawigację, baner z rotującymi slajdami z produktami w promocji, a pod nim trzy sekcje kierujące do głównych działów sklepu.

GoSpy Strona główna

Samo wdrożenie od strony technicznej nie różni się właściwie niczym od innych naszych projektów. Były więc:

 • Projekt graficzny strony głównej i wszystkich podstron (Pakiet Premium)
 • Projekt logo.
 • Cięcie, kodowanie XHTML i CSS z implementacją kodu w strukturze plików PrestaShop.
 • Responsywną wersję sklepu (RWD).
 • Implementacja dedykowanych modułów.
 • Testy i instalacja na serwerze.

Jak zwykle czekam na Wasze opinie.


Mariusz Korzeniecki

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

O nas

Dih.pl istnieje od 2004 r. i jako agencja e-commerce od samego początku oferuje kompleksowe usługi w tej branży. Zachowując rozsądne proporcje jakości i ceny w szybkim tempie zdobyliśmy uznanie kolejnych klientów. Naszą misją jest zapewnienie swoim obecnym i przyszłym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług poprzez stały rozwój. Oferujemy tez najkorzystniejsze na rynku kompleksowe rozwiązania z dziedziny Internetu.

Dowiedz sie o nas wiecej >>

Kontakt

 • DiH.pl Sp. z o.o. Wolności 274, 41-800 Zabrze
 • Infolinia: +48 32 750 82 18 (900-1600)
  Dział Handlowy: 0 880 707 707 (900-1600)
 • E-mail: biuro@dih.pl / formularz kontaktowy

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS!
...lub zadzwoń: 880 707 707
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą
Wiadomość została wysłana :)