Nasze realizacje – 6# LeGante.eu.

Nie że się chwalę (no dobra chwalę się) ale chciałbym przedstawić Wam nasz kolejny projekt, który już ujrzał światło dzienne. Temat fajny bo wprowadziliśmy do świata e-commerce LeGante, markę która w Polsce funkcjonuje już prawie 20 lat. Sieć butików z ekskluzywnym i co ważne, tylko polskim obuwiem działa w Rybniku. Sklep internetowy który dla nich stworzyliśmy ma pomóc zwojować im resztę kraju. 🙂

Oto legante.eu.

Realizacja

Jako że z Klientem współpracowało się naprawdę dobrze i nie miał on jakichś kosmicznych pomysłów (a tacy się również zdarzają…) realizacja przeszła szybko i sprawnie. Grafika pierwszego layoutu, czyli bordo odnoszące się do koloru skóry z której tworzone są buty,  przypadła zleceniodawcy od razu ale trzeba było trochę ją przerobić gdyż Klient nie dostarczył w specyfikacji kilku ważnych informacji (zapomniał – zdarza się:). Szybko dokonaliśmy poprawek i przystąpiliśmy do dalszych etapów. Strona sklepu jest jak widać prosta ale jednocześnie zrealizowana ze smakiem. Mocno skupiliśmy się na tym by wszystkie elementy były przejrzyste, a proces zakupowy przebiegał sprawnie. Efekt widać poniżej.

 Strona główna

Wdrożenie w pakiecie Premium, obejmowało:

  • Przygotowanie indywidualnego projektu graficznego wg wskazań Klienta
  • Standardowe cięcie, kodowanie XHTML i CSS oraz implementację kodu w strukturze plików PrestaShop.
  • Zakup oraz instalację dedykowanych modułów, które rozszerzyły możliwości zarządzania sklepem oraz wzbogaciły część prezentacyjną sklepu.
  • Końcowe testy oraz instalację na serwerze klienta.

Jak Wam się podoba ten sklep internetowy?


Mariusz Korzeniecki

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.