Nasze realizacje – 6# LeGante.eu.

Nie że się chwalę (no dobra chwalę się) ale chciałbym przedstawić Wam nasz kolejny projekt, który już ujrzał światło dzienne. Temat fajny bo wprowadziliśmy do świata e-commerce LeGante, markę która w Polsce funkcjonuje już prawie 20 lat. Sieć butików z ekskluzywnym i co ważne, tylko polskim obuwiem działa w Rybniku. Sklep internetowy który dla nich stworzyliśmy ma pomóc zwojować im resztę kraju. 🙂

Oto legante.eu.

Realizacja

Jako że z Klientem współpracowało się naprawdę dobrze i nie miał on jakichś kosmicznych pomysłów (a tacy się również zdarzają…) realizacja przeszła szybko i sprawnie. Grafika pierwszego layoutu, czyli bordo odnoszące się do koloru skóry z której tworzone są buty,  przypadła zleceniodawcy od razu ale trzeba było trochę ją przerobić gdyż Klient nie dostarczył w specyfikacji kilku ważnych informacji (zapomniał – zdarza się:). Szybko dokonaliśmy poprawek i przystąpiliśmy do dalszych etapów. Strona sklepu jest jak widać prosta ale jednocześnie zrealizowana ze smakiem. Mocno skupiliśmy się na tym by wszystkie elementy były przejrzyste, a proces zakupowy przebiegał sprawnie. Efekt widać poniżej.

 Strona główna

Wdrożenie w pakiecie Premium, obejmowało:

  • Przygotowanie indywidualnego projektu graficznego wg wskazań Klienta
  • Standardowe cięcie, kodowanie XHTML i CSS oraz implementację kodu w strukturze plików PrestaShop.
  • Zakup oraz instalację dedykowanych modułów, które rozszerzyły możliwości zarządzania sklepem oraz wzbogaciły część prezentacyjną sklepu.
  • Końcowe testy oraz instalację na serwerze klienta.

Jak Wam się podoba ten sklep internetowy?


Mariusz Korzeniecki

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

O nas

Dih.pl istnieje od 2004 r. i jako agencja e-commerce od samego początku oferuje kompleksowe usługi w tej branży. Zachowując rozsądne proporcje jakości i ceny w szybkim tempie zdobyliśmy uznanie kolejnych klientów. Naszą misją jest zapewnienie swoim obecnym i przyszłym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług poprzez stały rozwój. Oferujemy tez najkorzystniejsze na rynku kompleksowe rozwiązania z dziedziny Internetu.

Dowiedz sie o nas wiecej >>

Kontakt

  • DiH.pl Sp. z o.o. Wolności 274, 41-800 Zabrze
  • Infolinia: +48 32 750 82 18 (900-1600)
    Dział Handlowy: 0 880 707 707 (900-1600)
  • E-mail: biuro@dih.pl / formularz kontaktowy

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS!
...lub zadzwoń: 880 707 707
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą
Wiadomość została wysłana :)