DiH na targach eTradeShow

E-commerce to nasze środowisko naturalne. Jako agencja partnerska PrestaShop tworzymy i zarządzamy sklepami internetowymi wielu marek. Dlatego nie mogło nas zabraknąć podczas prawdziwego święta polskiego i europejskiego e-handlu, czyli targów eTradeShow, które odbyły się 15 września w Warszawie.

eTradeShow to zawsze punkt obowiązkowy w naszym kalendarzu eventów branżowych. Co roku zarówno targi, jak i towarzysząca im konferencja przyciągają setki gości – w tym roku było ich ponad 2000. Wiele z tych osób to nasi potencjalni klienci. I faktycznie, podczas tegorocznej edycji odbyliśmy dziesiątki inspirujących rozmów, które zaowocowały wieloma obiecującymi kontaktami biznesowymi.

Jeśli nigdy nie byłeś na eTradeShow, krótko przybliżymy Ci, jak wygląda to wydarzenie. Może następnym razem zdecydujesz się odwiedzić nasze stoisko (a kolejna edycja już 10 marca 2022!). 🙂

Jak wyglądają targi eTradeShow?

Targi to przede wszystkim strefa wystawiennicza, czyli przestrzeń, gdzie swoje rozwiązania i aktualną ofertę zaprezentują wiodące marki z branży e-commerce. Przestrzeń ta jest podzielona na aż 12 sektorów branżowych, co też dobitnie pokazuje, jak rozwinął się polski e-handel. Oprócz tego jest też konferencja. 75 prelegentów występujących na czterech scenach opowiadało o różnych aspektach prowadzenia sklepu internetowego, a także o trendach i przyszłości e-commerce w Polsce i na świecie. 

Co roku jest też nagroda do zdobycia – eTrade Award. Są one przyznawane w sześciu kategoriach:

 • Najlepszy dostawca
 • Najlepszy system płatności cyfrowych
 • Innowacja roku
 • Startup roku
 • Najlepsze oprogramowanie dla e-commerce
 • Najlepszy sklep e-commerce

Oprócz tego wszystkiego organizatorzy zadbali o możliwie jak najłatwiejsze nawiązywanie relacji biznesowych. Powstała dedykowana aplikacja mobilna, która umożliwia łączenie wystawców z odwiedzającymi. Działa i sprawdza się naprawdę dobrze! 🙂

DiH – agencja partnerska PrestaShop

Od ponad 10 lat zajmujemy się e-commerce. Praktycznie od samego początku pracujemy na silniku PrestaShop, który doskonale sprawdza się zarówno w małych sklepach, jak i dużych platformach handlowych. Od ponad 6 lat jesteśmy agencją partnerską tej platformy (takich agencji w Polsce jest tylko 7!), a od jakiegoś czasu mamy tytuł Silver PrestaShop Partner.

Nasza praca obejmuje wszystkie elementy niezbędne do stworzenia i rozwoju profesjonalnego sklepu internetowego. Oferujemy usługi z zakresu domen i hostingu, zarządzania stronami internetowymi i serwisami e-commerce, ale także UX i social media.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej pracy, albo interesuje Cię platforma PrestaShop i chciałbyś na niej zbudować swój sklep – zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

O nas

Dih.pl istnieje od 2004 r. i jako agencja e-commerce od samego początku oferuje kompleksowe usługi w tej branży. Zachowując rozsądne proporcje jakości i ceny w szybkim tempie zdobyliśmy uznanie kolejnych klientów. Naszą misją jest zapewnienie swoim obecnym i przyszłym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług poprzez stały rozwój. Oferujemy tez najkorzystniejsze na rynku kompleksowe rozwiązania z dziedziny Internetu.

Dowiedz sie o nas wiecej >>

Kontakt

 • DiH.pl Sp. z o.o. Wolności 274, 41-800 Zabrze
 • Infolinia: +48 32 750 82 18 (900-1600)
  Dział Handlowy: 0 880 707 707 (900-1600)
 • E-mail: biuro@dih.pl / formularz kontaktowy

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS!
...lub zadzwoń: 880 707 707
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą
Wiadomość została wysłana :)