Nasze realizacje #11 – Księgarnia internetowa Eneteia.

Meble, kosmetyki, odzież, oświetlenie a nawet akcesoria szpiegowskie – m.in. takie artykuły sprzedają sklepy internetowe PrestaShop które do tej pory zrobiliśmy. Przekrój jak widać jest spory. Wspominam o tym asortymencie bo do niedawna nie mieliśmy jednej dość istotnej branży w naszym portfolio. Chodzi mianowicie o sprzedaż książek. I nie chodzi tu o to, że wzbranialiśmy się przed takimi zleceniami. Tych po prostu nie było. Winić należy tu chyba polski rynek, który jest zdominowany przez kilku największych graczy. No chyba że chodzi o jakieś wydawnictwo niszowe które przy okazji obecności w sieci chce również sprzedawać bezpośrednio. Tak właśnie było w przypadku Wydawnictwa ENETEIA, które zgłosiło się do nas byśmy na kanwie ich strony firmowej stworzyli im sklep internetowy. Jest to jak do tej pory jedyna księgarnia internetowa którą zrealizowaliśmy.

Header

Realizacja

Najważniejszą sprawą było utrzymanie stylistyki strony podstawowej. Dodaliśmy coś oczywiście od siebie i efekt myślę że wyszedł całkiem fajny. Na uwagę zasługuje na pewno rozwijane menu ze zdjęciami okładek. Rozbudowana jest także karta produktowa do której dodaliśmy na życzenie klienta fragmenty książek. Cały projekt nie wymagał instalacji jakichś mocno niestandardowych funkcjonalności.

Tym razem wdrożenie sklepu obejmowało:

  • Przygotowanie dwóch wersji graficznych. Dla strony głównej i podstron.
  • Standardowe cięcie, kodowanie XHTML i CSS oraz implementację kodu w strukturze plików PrestaShop.
  • Instalację dedykowanych modułów.

Jak zwykle czekam na Wasze opinie.


Mariusz Korzeniecki

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

O nas

Dih.pl istnieje od 2004 r. i jako agencja e-commerce od samego początku oferuje kompleksowe usługi w tej branży. Zachowując rozsądne proporcje jakości i ceny w szybkim tempie zdobyliśmy uznanie kolejnych klientów. Naszą misją jest zapewnienie swoim obecnym i przyszłym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług poprzez stały rozwój. Oferujemy tez najkorzystniejsze na rynku kompleksowe rozwiązania z dziedziny Internetu.

Dowiedz sie o nas wiecej >>

Kontakt

  • DiH.pl Sp. z o.o. Wolności 274, 41-800 Zabrze
  • Infolinia: +48 32 750 82 18 (900-1600)
    Dział Handlowy: 0 880 707 707 (900-1600)
  • E-mail: biuro@dih.pl / formularz kontaktowy

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS!
...lub zadzwoń: 880 707 707
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą
Wiadomość została wysłana :)