Co piszczy w YouTube #19 – Reklamy dla dużych chłopców.

W dzisiejszym odcinku „Na luzie” coś dla dużych chłopców 🙂 Będą sterowane, duże ciężarówki, walka herosów o puszkę Coca-Coli oraz sklep z zabawkami dla dorosłych. Będzie na czym oko zawiesić…

Sterowana ciężarówka Volvo.

Pamiętacie słynną reklamę Volvo w której udział wziął Van Damme? Tak tak, chodzi o ten szpagat między ciężarówkami. Tym razem, producent samochodów oddaje sporej wielkości ciężarówkę w ręce… czteroletniej dziewczynki. Ta, używając urządzenia zdalnie sterującego, prowadzi samochód po wyznaczonym torze. Coś niesamowitego 🙂 Prawie 11 mln. wyświetleń na YouTube. 9/10.

Ant-Man vs Hulk.

Filmy w oparciu o komiksy są już od jakiegoś czasu na topie. Pokazują to wyniki z box-office’ów, kolejne produkcje no i przede wszystkim ogromne pieniądze. Na ostatnim Super Bowl (pisałem o tym tutaj) emisja 30 sekundowego spotu kosztowała ok. 5 mln $. Ten film trwa ponad minutę. Doliczmy tu koszt produkcji (ten na pewno jest niemały) i mamy na pewno pokaźną sumę w to włożoną. Czy to się zwróci? Myślę że i Coca–Cola i Marvel’s Studio są obecnie w takiej sytuacji iż nie muszą się tym w ogóle przejmować.

Ponad 9 mln. wyświetleń na YouTube. 9/10

Sklep z „zabawkami”.

Ponętne panie, erotyczne gadżety, łatwo wpadająca w ucho melodia… Murowany przepis na sukces od sklepu EIS.de. To nic, że to niemiecki sklep w którym nigdy nie zrobię zakupów. Niestety nie władam tym językiem, a nie widzę nigdzie zmiany na inny. Swoją drogą trochę to dziwne. Robią viral który ma potencjał na międzynarodowy sukces, a zakupy można zrobić tylko w jednym języku. No ale kogo to (poza mną) w ogóle interesuje. Przecież wystarczy tak naprawdę usiąść i cieszyć oczy 🙂

Ponad 1,6 mln wyświetleń. Nie mogę nie dać 10/10…


Mariusz Korzeniecki

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

O nas

Dih.pl istnieje od 2004 r. i jako agencja e-commerce od samego początku oferuje kompleksowe usługi w tej branży. Zachowując rozsądne proporcje jakości i ceny w szybkim tempie zdobyliśmy uznanie kolejnych klientów. Naszą misją jest zapewnienie swoim obecnym i przyszłym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług poprzez stały rozwój. Oferujemy tez najkorzystniejsze na rynku kompleksowe rozwiązania z dziedziny Internetu.

Dowiedz sie o nas wiecej >>

Kontakt

  • DiH.pl Sp. z o.o. Wolności 274, 41-800 Zabrze
  • Infolinia: +48 32 750 82 18 (900-1600)
    Dział Handlowy: 0 880 707 707 (900-1600)
  • E-mail: biuro@dih.pl / formularz kontaktowy

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS!
...lub zadzwoń: 880 707 707
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą
Wiadomość została wysłana :)